lucidscreening

2019 Kolory Paznokci

Dziś zajmiemy się trendami zdobnictwa paznokci w tym i w nadchodzącym sezonie. Kształt paznokcia to modny od kilku sezonów migdał lub kwadrat o zaokrąglonych brzegach. Trendy w pielęgnacji paznokci dopasowują się do wciąż zmieniającej się mody.

Modne wzory paznokci lato 2019.

2019 kolory paznokci. Zobacz nasz dział i wybierz najlepsze stylizacje paznokci. W końcu nikt nie powiedział że wiosną i latem paznokcie muszą być kolorowe. Wiele klientek przekonuje się że.

Wśród najmodniejszych lakierów do paznokci znalazł się kolor 2019 roku czyli living coral jest to koralowa czerwień będąca skromną alternatywą dla modnego fantazyjnego manicure. Mamy dobrą wiadomość dla dziewczyn które od szalonej palety barw wolą bezpieczne klasyki. W zeszłym roku w modzie był ultrafiolet bo to właśnie ta barwa została nazwana.

Nie masz pomysłu na kolor manicure hybrydowego chciałabyś spróbować szalonych wzorków czy manicure żelowego. Wielu projektantów na czele z calvinem luo wylansowało na nadchodzący sezon proponuje. Modne paznokcie w 2019 dowiedz się jakie kolory wzory i kształty paznokci będą modne w nadchodzącym sezonie.

W każdym sezonie króluje inny rodzaj manicure inne zdobienia na paznokciach i przede wszystkim inne kolory lakierów. Modne paznokcie wiosna 2019 styl wiosną na paznokciach zobaczymy sporo. Zobaczmy co się zmieniło a co pozostało takie same i na co się nastawić chcąc mieć piękne i modne paznokcie 2019 roku.

Jaki lakier do paznokci wybrać. Najbardziej modny kolor lakieru i w 2019 roku i w każdym innym taki który idealnie komponuje się z odcieniem twojej skóry. Kolory paznokci na wiosnę lato 2019.

Modne paznokcie 2019 nowy rok zawsze przynosi pewne nowości w trendach. Rozszyfrujemy czym jest modny manicure japoński tytanowy czy french. Ale uważnie śledzimy wszystkie zmiany w modnym świecie i zebraliśmy listę odcieni które spotkały się na pokazach najczęściej.

Modne kolory paznokci na 2019 rok oscylują wokół wielu trendów wśród których każda z nas z łatwością znajdzie taki który przypadnie jej do gustu. Warto więc dać się zainspirować nowymi zdobieniami czy oryginalnym łączeniem barw by wprowadzić do swojego manicure powiew trendowej świeżości. Modne kolory paznokci na lato.

Specjalnie dla ciebie wybieramy najmodniejsze trendy w zdobieniu paznokci.