lucidscreening

Anna Mucha Krótkie Włosy

Aktorka spędza czas w domu i chociaż obecnie straciła możliwość wykonywania większości zawodowych zajęć m in. Niedawno podczas wywiadu dla playboya ujawniła że na wakacjach w tajlandii została okradziona. Anna mucha pokazała się po niesamowitej przemianie.

Wszystko wskazuje na to że gwiazda śladem kingi rusin zrezygnowała w ogóle z farbowania włosów w miniony weekend aktorka gościła w programie pytanie na śniadanie a na zdjęciach które zrobiono jej przed wejściem do studia łatwo możemy dostrzec siwe pasemko i pojedyncze siwe włosy ciągła konieczność farbowania odrastających włosów to.

Anna mucha krótkie włosy. Kolejnym newsem dotyczącym ani jest jej zdjęcie w krótkich włosach zamieszczone na profilu aktorki na instagramie. Później spadła na nią lawina negatywnych komentarzy za opublikowanie zdjęcia topless. Anna mucha ma krótkie blond włosy w życiu anny muchy ostatnio same zmiany.

Anna mucha ma siwe włosy. Anna mucha z siwymi włosami. Wśród miłośniczek krótkich włosów znajduje się anna samusionek.

Krótkie włosy to bez wątpienia hit ostatnich lat. Jak zareagowali fani na jej metamorfozę. Wyglądała odważniej niż młoda edyta górniak.

Teraz mucha martwi się że trafią do sieci. Najpierw kuba wojewódzki ujawnił szczegóły dotyczące ich związku. Anna mucha zdecydowanie nie nudzi się podczas kwarantanny.

Anna mucha znów promuje gwiazda pojawiła się na otwarciu sklepu w którym nie mogła oprzeć się smakołykom niejedna polka mogłaby pozazdrościć jej nóg. Gwiazdy uwielbiają taką fryzurę i coraz więcej z nich decyduje się na ostre cięcie. Tych na planie seriali czy programów telewizyjnych to na brak zajęć nie narzeka.

Dodają dziewczęcego uroku odejmują lat i zdecydowanie łatwiej zapanować nad ich ułożeniem niż w przypadku włosów do pasa. Anna mucha jest naprawdę kreatywną mamą. Podczas kwarantanny nie brakuje jej pomysłów na zabawę a przy okazji też na nowe zdjęcia które później wrzuca na instagrama.

Gwiazda zaprezentowała się fanom w krótkich blond włosach. Ale jeden element nas zaskoczył siwe włosy aktorki. Telefonu który zawiera nagie zdjęcia celebrytki.