lucidscreening

Białe Paznokcie Z Efektem Lustra

Efekt lustra pyłek. Efekt lustra na paznokciach aplikacja pyłku semiflash metallic. Czesc druga o mirror nails.

Dziś paznokcie z efektem lustra na kilka sposobów.

Białe paznokcie z efektem lustra. Próbowałam bawić się ze srebrną folią jednak pochłaniało to dużo czasu i było ciężkim zadaniem. Paznokcie utrwal w lampie uv. I o tym dzisiejszy vlog zapraszam.

Jak uzyskać efekt lustra na paznokciach lakiery hybrydowe em nail. Białe paznokcie z efektem lustra biały lakier do paznokci to dobra baza dla chromowych pyłków dających efekt lustra. Biały french na białym lakierze do paznokci możemy uzyskać oryginalny francuski manicure decydując się na końcówki np.

Efekt lustra lub też jak niektórzy go nazywają efekt szkła jest idealnym dopełnieniem nie tylko wieczorowej kreacji ale również noszony jest na co dzień oraz na specjalne okazje. Efekt lustra będzie ciekawym połączeniem z metalicznym tatuażem lub ubraniach w takiej kolorystyce. Jakiś czas temu mignął mi na facebook u krótki filmik gdzie lustrzane paznokcie powstawały podobnie jak efekt syrenki czyli poprzez wcieranie pyłku.

Mirror nails lustrzane paznokcie z chrome effect. Sypki efekt lustra jest bliźniaczo podobny do efektu syrenki. Efekt lustra na paznokciach podobał mi się od dłuższego czasu.

Podczas nakładania z sekundy na sekundę sprawia że paznokcie zaczynają błyszczeć. Z pewnością paznokcie z efektem lustra sprawią że nie pozostaniesz niezauważona. Nałóż na dłonie olejek odżywczy.

Głównym bohaterem filmu jest pyłek chrome effect dzięki któremu możecie tworzyć takie cuda. Hey hey koochani nowy odcinek tym razem o paznokciach kto sledzi mojego instagrama wie ze marze o pewnym efekcie na pazurkach. Lustrzane paznokcie można nosić zarówno na specjalne okazje np.

Do wieczorowej stylizacji jak i na co dzień. Szklane paznokcie z jesiennym ombre gelastic indigo duration. Do aplikacji zaleca się użycie pacynki do ceni.

ładnie wyglądają takie paznokcie z efektem lustra jednak najlepiej się prezentują na długich migdałkach. Klasyką jest też białe zakończenie kontrastujące z lakierem w odcieniu nude. Dziś pokażę wam z bliska nowość semilac czyli efekt lustra na paznokciach semiflash dodatkowo pokażę wam jak urozmaicić lustrzany mani żeby był jeszcze ci.

Paznokcie ombre z efektem kameleona i lustra efekt 3d.