lucidscreening

Biało Czarny Manicure

Dzisiaj chciałam wam zaprezentować czarno biało srebrno panterkowy wzorek. Jeśli poszukujecie pomysłu na biało czarny manicure ślubny mam nadzieję że moja stylizacja was zainspiruje. Uwielbiam ślubne stylizacje z akcentem na paznokciach serdecznych.

Na takim tle z ilością sztuki trudno jest przesadzić ale lepiej jest ozdobić tylko 2 3 paznokcie z jednej strony.

Biało czarny manicure. Dadzą wyrafinowany manicure w czerni i bieli. Anonimowy 24 listopada 2015 21 09. Pięknie wyglądają loga domów mody cienkie paseczki wzory koronki i motywy roślinne.

Takie szykowne połączenie idealnie prezentuje się na paznokciach. Biały czarny manicure mat nail art panterka srebrny. Trójka kolorów może być używana w bardzo innym formacie.

Biało czarny odcisk palca na paznokciach basevehei duration. Możesz ożywić go zarówno w salonie kosmetycznym jak iw domu najważniejsze jest posiadanie wszystkich niezbędnych lakierów i narzędzi. Biało czerwono czarny manicure po prostu nie ma żadnych ograniczeń.

Przygotowując ten manicure zależało mi na tym aby było minimalistycznie ale z wyjątkowym akcentem. W tym celu pasują cyrkonie kamyki brokat pocieranie folia w postaci cienkich pasków gradientów lub ombre. Hej w dzisiejszym filmie pokazuję wam mój ostatni czarno biały manicure z motywem szachownicy.

A jeżeli zdecydujesz się na pojedynczy wzorek lub element to najpierw pomaluj paznokcie na biało lub czarno i gdy lakier wyschnie przyklej wybrany motyw i zabezpiecz jak każdy manicure. Ostatnimi czasy biało czarny duet przeżywa drugą młodość. Jest to bardzo proste zdobienie które nie zabiera dużo czasu.

Klasyka zdobywa wyżyny popularności. Do tego celu wypożyczyłam sobie paznokcie mojej siostry.