lucidscreening

Brzoskwiniowe Paznokcie Wzory

Paznokcie żelowe i wzory paznokci mojego autorstwa oraz krok po kroku specjalnie dla ciebie. Brzoskwiniowe paznokcie pastelowe we wzory kwiatowe pomalowane z użyciem hybrydy pronail 553 brzoskwiniowy deser. żele do paznokci pronail hybryda brzoskwiniowa pronail 553 brzoskwiniowy deser baza do hybrydy pronail base.

Produkty użyte w stylizacji.

Brzoskwiniowe paznokcie wzory. Stylizacja wykonana została przez joannę kruczek z wrocławia. Najlepsze wzorki i wzory na paznokcie oraz pomysły 2020. Dawno nie pokazywałam wam żadnych nowych wzorków na paznokcie a to dlatego że moje paznokcie zrobiły się ostatnio bardzo łamliwe.

Dzisiaj chciałabym pokazać wam brzoskwiniowe paznokcie pomalowane lakierem miss sporty clubbing colors który według zapewnień producenta wysycha w niecałą minutę. Sprawdź modne wzory na lato 2017. Jeśli zależy wam na pięknym wyglądzie swoich dłoni i paznokcie musicie zadbać o to aby wasz manicure prezentował się perfekcyjnie i był zgodny z trendami tego sezonu.

Piękne pastelowe paznokcie z łukowatym wzorkiem są bardzo trendy. Brzoskwiniowe paznokcie to zdecydowanie hit tego sezonu. 1 945 wizyt 16 czerwca 2017.

Paznokcie w delikatnym brzoskwiniowym odcieniu czy to kolor który lubisz.