lucidscreening

Co Potrzeba Do Manicure Hybrydowego

Zaraz opowiem wam o tym czego będziecie potrzebować aby wykonać manicure hybrydowy w domu. Co jest potrzebne do manicure hybrydowego. Widzę że pisałaś post dosyć dawno wiec masz już duże doświadczenie.

Też jakieś czas temu kupiłam cały zestaw do manicure hybrydowego.

Co potrzeba do manicure hybrydowego. Lakieru oraz bazy i topu różnych producentów. Dokładnie opowiem wam co jest potrzebne do wykonania manicure hybrydowego i jednocześnie mam nadzieję że odpowiem na wasze pytania i wątpliwości. Wydaje mi się ze wszystko robię dobrze krok po kroku tak jak jest napisane w każdym poradniku a jednak po ok.

Baza top nr 53 nudziakowy róż nr 81 niebieski lampa uv no name. Kompletując zestaw do hybrydy warto sprawdzić czy wskazane jest łączenie np. Na co dzień wykonuję go w domu ale od czasu do czasu gdy mam ochotę sprawić sobie przyjemność udaję się do salonu kosmetycznego.

A ja mam pytanie. Zestawy do manicure hybrydowego na alletipsy pl. W niektórych przypadkach jest to możliwe ale czasami okazuje się.

I dlatego też że chciałam inne lakiery i inną bazę. Niedawno kupiłam sobie zestaw do manicure hybrydowego ale sama go zestawiłam bo słyszałam że te komplety na allegro nie zawsze są najlepsze. Hej kochani to mój pierwszy filmik więc proszę o wyrozumiałość.

1 2 dniu cala masa odkleja się i odpada. Dzisiejszy wpis jest poświęcony dla osób które chcą zacząć przygodę z hybrydą. Manicure hybrydowy jest tak łatwy do samodzielnego wykonania że traktuję go jak zwykły manicure.

Co jest nam potrzebne do manicure hybrydowego. Lampa uv ja aktualnie posiadam lampę diamond led 36 w która jest na fotografii wyżej lampa posiada 12 diód led 24w. Ostatnio o manicure hybrydowym jest coraz głośniej coraz więcej osób decyduje się na samodzielne wykonywanie hybrydy chociażby sam dla siebie niektórym podoba się to tak bardzo że zaczynają malować na większą skalę ale nie o tym dzisiaj.