lucidscreening

Czarne Paznokcie Z Efektem Syrenki

To jeden z najczęściej wybieranych motywów wakacyjnych na paznokcie a jednak wiele kobiet uwielbia do niego wracać także w ciągu roku efekt syrenki prezentuje się pięknie na każdej długości płytki nie jest nachalnym zdobieniem i może wyglądać elegancko. Jak zrobić efekt syrenki. Zobacz który z pyłków jest stworzony dla ciebie.

Już dziś wyczaruj spektakularny baśniowy manicure z efektem syrenki indigo.

Czarne paznokcie z efektem syrenki. Oryginalny efekt syrenki dostępny wyłącznie w ofercie indigo tworzy na paznokciach mieniącą się przepięknie taflę. W tutorialu przedstawiam 6 pyłków. Na białych paznokciach również mam pyłek jednak efekt jest trudny dla mnie do uchwycenia na fotografii.

Kultowy efekt syrenki w nowym magicznym odcieniu który stworzony został z myślą o aplikacji na czarne paznokcie. Wystarczy dodać odrobinę syrenki do stylizacji by paznokcie iskrzyły się milionem malutkich drobinek przyciągając wzrok jak magnes i prześlicznie mieniąc się w słońcu. Efekt syrenki wykonanie krok po kroku.

Aby uzyskać na paznokciach opalizujący efekt niezbędne są. Efekt chromu na różnych kolorach metal manix multi chrome indigo nails madam glam chrome nails duration. Co więcej stworzenie efektu syrenki nie wymaga manualnych zdolności a przykryje nawet niedociągnięcia w malowaniu kolorem.

Lampa uv 36w baza lakier w dowolnym kolorze i utwardzacz do manicure hybrydowego oraz pyłek opalizujący. Wszystkie efekty syrenki oprócz nowej kolekcji neons na jednym video. Krok 1 przygotowanie paznokci i nałożenie bazy.

Ciesz się oryginalnym zdobieniem które wykonasz w kilka chwil. Nałożony na ciemny odcień lakieru tworzy niesamowitą mieniącą się taflę w przepięknym granatowo morskim kolorze. Efekt syrenki efekt szmaragd.

W tym filmie dowiecie się jak zrobić na paznokciach hybrydowych efekt syrenki. W połączeniu z czernią pyłek daje niesamowity efekt żuczka oczu muchy muszę wam przyznać że nie widziałam wcześniej w sieci zdjęć syrenki na czarnym podkładzie postanowiłam więc sama spróbować i jestem zachwycona efektem. Pierwszym krokiem wykonania manicure z efektem syrenki jest tradycyjne przygotowanie paznokci do manicure.

Paznokcie hybrydowe krok po kroku tutorial dziś kolejny tutorial z serii krok po kroku. Efekt syrenki na paznokciach może mieć aż 12 odcieni od delikatnych pasteli po soczyste neony. Bestsellerowy pyłek robi wrażenie nałożony na gładko oraz z efektem szronu.