lucidscreening

Czerwone Paznokcie Z Efektem Lustra

Paznokcie hybrydowe krok po kroku z efektem szronu i łapaczem snów dolce. Do wieczorowej stylizacji jak i na co dzień. Marne jak noc listopadowa.

Wcale nie muszą być nudne.

Czerwone paznokcie z efektem lustra. Semiflash efekt lustra na paznokciach od semilac aplikacja swatche na różnych kolorach. Semiflash efekt lustra na. Paznokcie utrwal w lampie uv.

Z pewnością paznokcie z efektem lustra sprawią że nie pozostaniesz niezauważona. Ombre gradient na paznokciach z użyciem kleju wikol red. Mirror nails lustrzane paznokcie z chrome effect.

Nałóż na dłonie olejek odżywczy. Efekt lustra będzie ciekawym połączeniem z metalicznym tatuażem lub ubraniach w takiej kolorystyce. Efekt lustra lub też jak niektórzy go nazywają efekt szkła jest idealnym dopełnieniem nie tylko wieczorowej kreacji ale również noszony jest na co dzień oraz na specjalne okazje.

Próbowałam bawić się ze srebrną folią jednak pochłaniało to dużo czasu i było ciężkim zadaniem. Dziś paznokcie z efektem lustra na kilka sposobów. Mirror nails lustrzane paznokcie z chrome effect.

Tutorial na hybrydy. ładnie wyglądają takie paznokcie z efektem lustra jednak najlepiej się prezentują na długich migdałkach emem. Red lipstick monster.

W dodatku poradzisz sobie z tą opcją nawet jeśli nie miałaś wcześniej do czynienia z lampami uv. To naprawdę bardzo prosty manicure który robi ogromne wrażenie. Lepiej dać tipsy do chromowania a potem sobie przykleić p.

Dziś pokażę wam z bliska nowość semilac czyli efekt lustra na paznokciach semiflash dodatkowo pokażę wam jak urozmaicić lustrzany mani żeby był jeszcze ci. Szklane paznokcie glass nails. Efekt lustra na paznokciach podobał mi się od dłuższego czasu.

Na początku należy zmatowić paznokcie czyli standardowa procedura przy robieniu manicure. Jakiś czas temu mignął mi na facebook u krótki filmik gdzie lustrzane paznokcie powstawały podobnie jak efekt syrenki czyli poprzez wcieranie pyłku. Lustrzane paznokcie można nosić zarówno na specjalne okazje np.

Red lipstick monster. Zatem jak uzyskać efekt lustra na płytce naszego paznokcia. Głównym bohaterem filmu jest pyłek chrome effect dzięki któremu możecie tworzyć takie cuda.