lucidscreening

Czerwone Paznokcie Z Efektem Szkła

Możesz wybrać najróżniejsze folie jedne dadzą delikatny efekt inne bardziej zdecydowany. Głównym bohaterem filmu jest pyłek chrome effect dzięki któremu możecie tworzyć takie cuda. Są lśniące zachwycające i rozświetlają dłonie.

Każda z was choć raz takich paznokci zapragnie.

Czerwone paznokcie z efektem szkła. This video is unavailable. Taki efekt jest bardzo pożądany w momencie kiedy nie chcesz aby było widać co się dzieje po drugiej stronie szyby. Paznokcie hybrydowe efekt szkla.

Szklane paznokcie glass nails. Szklane paznokcie shattered glass wyglądają jakby zostały do nich przyklejone małe drobinki pękniętego szkła lub lustra. Szklane paznokcie to pomysł koreanki eunkyung park.

Naklejki z efektem piaskowanego szkła matują szyby po naklejeniu folii szyba traci swoja przejrzystość. Manicure z efektem popękanego szkła. Folia przepuszcza światło jednak nie jesteś w stanie zobaczyć co się dzieje za szybą.

Red lipstick monster. Majestatyczne pazurki z efektem szkła każda z was musi je choć raz zrobić zjawiskowe pomysły na paznokcie genialny pomysł efekt szkła. Broken glass manicure zobacz jak zrobić paznokcie z efektem szkła.

Ombre gradient na paznokciach z użyciem kleju wikol red. Paznokcie z efektem szkła wyglądają oryginalnie i przyciągają wzrok a szeroki wybór ozdób pozwala na wykazanie się kreatywnością w zdobieniach. Mirror nails lustrzane paznokcie z chrome effect.

Dziś paznokcie z efektem lustra na kilka sposobów. Ostatnio dużą popularnością cieszą się tak zwane szklane paznokcie. Efekt jest wprost oszałamiający zobacz wszystkie produkty w naszej ofercie i wybierz.

Paznokcie z efektem szkła hej wszystkim. Arkusze foli można zakupić np. Sekret szklanych paznokci tkwi w foli celofanowej.

Jeżeli i wy jesteście ciekawe jak uzyskać efekt szkła na waszych paznokciach serdecznie zapraszam do dalszej części postu.