lucidscreening

Efekt Lustrzany Na Paznokciach

Efekt lustra na paznokciach uzyskuje się za pomocą pyłku który wciera się w wyschnięty lakier hybrydowy w zależności od koloru bazowego można otrzymać inny efekt lustrzanych paznokci pyłek na czarnej hybrydzie zamienia się w lustrzane srebro a np. Efekt lustra na paznokciach. Na różowych paznokciach z akcentem efektu lustra użyłam koloru sweet candy.

Po końcowym nałożeniu przezroczystej warstwy lakieru będą twoje paznokcie lśniły jak lustro.

Efekt lustrzany na paznokciach. Metaliczny połysk na paznokciach prezentuje się bardzo zjawiskowo. Przeglądając internet i grupy skupione wokół ładnych paznokci zauważyłam że poszukujecie swojego ulubionego pyłku lakieru naklejki folii czegokolwiek co na paznokciach stworzy idealną taflę. Na wzornikach są z kolei następujące kolory.

Możesz w ten sposób udekorować różne inne drobiazgi etui na komórkę czy różne inne dekoracje. Najlepszy efekt który można uzyskać daje możliwość przeglądania się w paznokciach jak w lustrze. Nie miałam do tego cierpliwości.

Wystarczy na paznokcie nałożyć lakier podkładowy lub żel i za pomocą pędzelka nałożyć proszek. Efekt lustra na paznokciach podobał mi się od dłuższego czasu. W zależności od zastosowanej metody paznokcie mogą wyglądać jak chromowane lub z metalicznym połyskiem.

Na osiągnięcie efektu chromu na paznokciach jest kilka sposobów. Efekt lustra na paznokciach to niekwestionowany hit ostatnich miesięcy. Kilka lat temu był to jeden z najpopularniejszych paznokciowych trendów jednak powrócił w wielkim stylu od kiedy znalazł się także w zasięgu posiadaczek paznokci hybrydowych.

Z tym lśniącym proszkiem potrafisz na swoich paznokciach stworzyć lustrzany efekt. Jakiś czas temu mignął mi na facebook u krótki filmik gdzie lustrzane paznokcie powstawały podobnie jak efekt syrenki. Na beżowej w złoto.

Sam lustrzany i metaliczny efekt na paznokciach nie jest niczym nowym. Na gradientowych paznokciach widzicie kolor silky nude. Próbowałam bawić się ze srebrną folią jednak pochłaniało to dużo czasu i było ciężkim zadaniem.