lucidscreening

Folia Na Paznokcie Efekt Szkła

55 60 cm do zdobienia łatwa w aplikacji piękny efekt na paznokciach folia na paznokcie efekt szkła to nowoczesny sposób ozdabiania paznokci. 2 3 zł dowolny lakier bazowy wykałaczki i utwardzacz typu top coat. Szklane paznokcie folia mirror aurora indigo.

This feature is not available right now.

Folia na paznokcie efekt szkła. Folia glass effect 3d to technika zdobienia paznokci dająca trójwymiarowe efekt rozbitego szkła. Szklany manicure jak aplikować folie celofanową na paznokcie. Folia efekt szkła przeźroczysta.

Metaliczne paznokcie folia transferowa vs. Opalizującą folię wtapiamy w żel uv led hybrydę bądź lakier do paznokci. Zobaczcie mój sposób na zrobienie paznokci imitujących potłuczone szkło.

Red lipstick monster. Folia efekt szkła przeźroczysta. Niezwykle subtelny efekt przepięknie mieniących się paznokci przyciąga wzrok.

Efekt holograficzny najbardziej widoczny jest na ciemnym tle dlatego warto decydować się na lakier bazowy w intensywnym kolorze. Pokazuje 1 24 z 29 elementów. 5 6 cm długość.

Do wykonania szklanego manicure potrzebny jest celofan holograficzny folia holograficzna lub gotowe naklejki z pociętej folii holograficznej cena za 1 opakowanie to ok. Please try again later. Szklane paznokcie glass nails.

Sortuj wg pokaż na stronę. Folia na paznokcie efekt rozbitego szkła żółta szerokość.