lucidscreening

Fryzura Lob Z Grzywką Na Bok

Bob z grzywką to jedna z naszych ulubionych fryzur. Long bob zaczesany na bok z przedziałkiem biegnącym na wysokości uniesienia łuku brwi to fryzura która prezentuje się wyjątkowo zmysłowo i kobieco a dodatkowo nie brakuje jej charakteru. Jest to dłuższa wersja uniwersalnego cięcia sięgającego do brody z cieniowanymi końcami.

Króciutkie włosy i długa grzywka na bok to asymetria która niezwykle efektownie odejmuje kilogramów.

Fryzura lob z grzywką na bok. To nie żmudne cieniowanie ani balejaż ani trwała. Bez dodatkowego cięcia czy koloryzacji pozwala właścicielce wyróżnić swoje uczesanie wśród innych klasycznie ułożonych bobów. Taka mała zmiana a jest wow.

Różnica w długości między przodem a tyłem jest minimalna zrobiona tylko po to by włosy zyskały na objętości. Pasma z przodu można pozostawić najdłuższe lub czesać grzywkę na bok. Przedłużony pixie cut z grzywką.

Jest najdłuższy ze wszystkich wersji dłuższy nawet od long boba. Można ją nosić z grzywką lub bez. Wypróbuj ją również w rudościach.

Długi bob pasuje zarówno do włosów prostych jak i falowanych. Piórkowany platynowy pixie cut. Nie musimy też przypominać że zrobienie grzywki zawsze daje wielki efekt a wkład pracy jest niewielki.

C ollarbone bob kończy się na wysokości obojczyków. Bez względu na to jaki styl wybierzesz w jednej z prezentowanych fryzur z grzywką. Lob czyli long bob długi bob to fryzura która pasuje do większości twarzy.

Lob to fryzura która pasuje każdemu. Ponadto fryzury z grzywką na bok cieniowane czy grzywką prostą są interpretowane na nowo w każdym sezonie. Wyszczuplające właściwości tej fryzury mają źródło w jej teksturze dlatego zadbaj o naprawdę mocne cieniowanie.

Jest to doskonałe uczesanie dla osób zapuszczających włosy aby lob był nieco bardziej efektowny można dodać prostą grzywkę lub dłuższą czesaną na bok albo po prostu skrócić trochę tył a pasma z przodu pozostawić najdłuższe ciekawy efekt murowany.