lucidscreening

Hybryda Do Przedłużania Paznokci

Do wykonania hybrydy potrzebny jest zestaw do hybrydy w skład którego wchodzą. Zakładam szablon do przedłużania paznokci. Metoda przedłużania paznokci tytanem kosztuje od 170 zł do 400 zł.

Po utwardzeniu dokładamy budującą warstwę bazy budujemy krzywą c.

Hybryda do przedłużania paznokci. Są to takie samoprzylepne papierki które można wykorzystać do robienia paznokci akrylowych żelowych jak i hybrydowych z użyciem semilac hard. Polecamy utwardzać w lampie led 1 minutę. Kiedy szablon do przedłużania paznokci jest już prawidłowo założony cienką warstwą bazy proteinowej budujemy szkielet.

Przedłużanie paznokci metodą żelową na szablonie krok po kroku dezynfekujemy dłonie i omawiamy z klientką długość oraz kształt. Skórki przygotowałam już wcześniej a odżywkę nałożyłam poza kamerą aby nie było niejasności d dziś pokażę wam jak przedłużyć paznokcie hybrydą przedłużanie paznokci. Nail tutorial naklejki wodne neonail i hybryda andromeda duration.

To właśnie ona odpowiada za utwardzenie zarówno paznokcia jak i samego manicure. Wadą jest niska dostępność i mało spektakularny efekt ponieważ paznokcie tytanowe wyglądają bardzo naturalnie. Baza do hybrydy lakier hybrydowy wymieniona wcześniej lampa a także top coat.

Przygotowujemy paznokcie do przedłużania opiłowujemy wolny brzeg paznokcia matujemy powierzchnie płytki oraz odsuwamy skórki. Hybryda to sposób malowania paznokci z wykorzystaniem lampy led lub uv. Proste przedłużanie paznokci hybrydą semihardi krok po kroku.

Zalety krótki czas trwania zabiegu do 2 godzin oraz wysoka trwałość do ponad 4 tygodni od wykonania. Ważne aby dobrze umieścić szablon tuż pod płytką aby nie było uskoków między paznokciem a szablonem. Długość przedłużonego paznokcia powinna wynosić 2 3 mm.