lucidscreening

Jak Malować Wzorki Na Hybrydzie

Jak zrobić wzorki lakierem hybrydowym. Pędzelek slim liner brush 9mm. Ja ombre robię poprostu pędzelkiem z lakieru hybrydowego jak dla mnie o wiele łatwiej niż gąbką jeżeli chodzi o stemple nie umiem sobie dać z nimi rady.

Produkty użyte w stylizacji.

Jak malować wzorki na hybrydzie. Za nic nie chcą mi się odbić z płytki na stempel a jeżeli już jakimś cudem się uda nie przenoszą się na paznokieć próbowałam lakierów z paese maybelline inglota. This feature is not available right now. Namaluj wzorek na jednym paznokciu poprzez naniesienie grubszych kresek na płytkę.

Zapraszam na wzorki na hybrydzie czyli spider gel krok po kroku w zdjęciach i na filmiku. Dziś zajmiemy się tematem zdobień. Jak idealnie pomalować paznokcie i nie zalać skórek.

Proste i szybkie wzorki na paznokcie które zrobi każdy true beauty. Hybryda shellac ombre łatwe różowe zdobienie paulinashow. Pokryj całość topem pamiętaj że po pokryciu topem wzorek staje się delikatniejszy i nieco mniej widoczny.

Please try again later. Wzorki na hybrydzie rzadko się u mnie pojawiają ale niebieskim hybrydom z cyrkoniami nie mówię nie miało być wakacyjnie a przez spider gel i brokatowe hybrydy wyszło bardziej świątecznie ale mam nadzieję że wam się spodoba. Zacznijmy od tego co jest nam potrzebne do namalowania jakiegoś zdobienia na hybrydzie.

Zobaczcie jak w łatwy sposób namalować piękne róże na paznokciach. Jak malować pod skórki hybryda krok po kroku przygotowanie skorek. Potem już całość idzie z górki wystarczy że jak ja zrobisz na paznokciu paski na przemian u mnie są nieco pod kątem i przejedziesz przez hybrydową warstwę sondą wzdłuż paznokcia tak jak pokazałam.

Hybryda z brokatem wzorki i ombre red lipstick monster. Popraw wzór jeszcze raz lub i dwa utwardzając każdorazowo w zależności od tego jak mocny efekt chcesz osiągnąć. Zakładając ze nasz poziom to początkujący wykorzystujemy więc kolory hybryd które mamy w swojej kolekcji.

Mokre na mokre rozmazywane wzorki duration. Neonail jak zrobić poziome ombre gąbeczką na. Jest i obiecany film.

Hybrydy kolorowe 01 04 07 polka nails. Proste wzorki na paznokcie manicure 2018 duration. Od moich pierwszych doświadczeń z hybrydami minęło już kilka miesięcy.