lucidscreening

Jak Malować Wzorki Na Hybrydzie

Jak malować pod skórki hybryda krok po kroku przygotowanie skorek. Zapraszam na wzorki na hybrydzie czyli spider gel krok po kroku w zdjęciach i na filmiku. Za nic nie chcą mi się odbić z płytki na stempel a jeżeli już jakimś cudem się uda nie przenoszą się na paznokieć próbowałam lakierów z paese maybelline inglota.

Pokryj całość topem pamiętaj że po pokryciu topem wzorek staje się delikatniejszy i nieco mniej widoczny.

Jak malować wzorki na hybrydzie. Popraw wzór jeszcze raz lub i dwa utwardzając każdorazowo w zależności od tego jak mocny efekt chcesz osiągnąć. Jak idealnie pomalować paznokcie i nie zalać skórek. Mokre na mokre rozmazywane wzorki duration.

Jest i obiecany film. Namaluj wzorek na jednym paznokciu poprzez naniesienie grubszych kresek na płytkę. Hybryda z brokatem wzorki i ombre red lipstick monster.

Potem już całość idzie z górki wystarczy że jak ja zrobisz na paznokciu paski na przemian u mnie są nieco pod kątem i przejedziesz przez hybrydową warstwę sondą wzdłuż paznokcia tak jak pokazałam. Hybryda shellac ombre łatwe różowe zdobienie paulinashow. Proste i szybkie wzorki na paznokcie które zrobi każdy true beauty.

Hybrydy kolorowe 01 04 07 polka nails. Zacznijmy od tego co jest nam potrzebne do namalowania jakiegoś zdobienia na hybrydzie. Proste wzorki na paznokcie manicure 2018 duration.

Wzorki na hybrydzie rzadko się u mnie pojawiają ale niebieskim hybrydom z cyrkoniami nie mówię nie miało być wakacyjnie a przez spider gel i brokatowe hybrydy wyszło bardziej świątecznie ale mam nadzieję że wam się spodoba. Produkty użyte w stylizacji. Od moich pierwszych doświadczeń z hybrydami minęło już kilka miesięcy.

Jak zrobić wzorki lakierem hybrydowym. This feature is not available right now. Zobaczcie jak w łatwy sposób namalować piękne róże na paznokciach.

Zakładając ze nasz poziom to początkujący wykorzystujemy więc kolory hybryd które mamy w swojej kolekcji. Pędzelek slim liner brush 9mm. Neonail jak zrobić poziome ombre gąbeczką na.

Ja ombre robię poprostu pędzelkiem z lakieru hybrydowego jak dla mnie o wiele łatwiej niż gąbką jeżeli chodzi o stemple nie umiem sobie dać z nimi rady. Dziś zajmiemy się tematem zdobień. Please try again later.