lucidscreening

Jak Malowac Wzorki Na Hybrydach

Dziś cztery banalne sposoby na to jak upiększyć swoje paznokcie. Rozpoczynam cykl malowideł na paznokciach od sposobów najprostszych które nie powinny przerosnąć nikogo. Najnowszy tutorial top wzorki na paznokcie 2017 zapraszam.

Produkty użyte w stylizacji.

Jak malowac wzorki na hybrydach. Czym zrobić wzorki na hybrydach. Polub subskrybuj kochane to pomoże w rozwoju kanału i częściej będą wrzucane nowe filmiki. Jest i obiecany film.

Nie trzeba mieć wybitnych zdolności plastycznych aby stać się prawdziwym. Hybrydy kolorowe 01 04 07 polka nails. Graficzne zdobienia na hybrydzie semilac jak i czym wykonać.

W większości są to produkty o konsystencji dosyć rzadkiej co za tym idzie kropeczki i kreski które będziemy nimi malować mogą nam się niestety rozpływać. Ale jest na to rada po prostu utwardzamy nasze zdobienie na raty np po namalowaniu każdej kreski albo kilku kropeczek wsadzamy do lampy. Proste wzorki na paznokcie.

Jak pisałam na początku level początkujący ma do dyspozycji lakiery hybrydowe. Ombre naklejki wodne efekt syrenki stemple. Jak zrobić poziome ombre gąbeczką na hybrydach duration.

Pędzelek slim liner brush 9mm. Zobaczcie jak w łatwy sposób namalować piękne róże na paznokciach.