lucidscreening

Jak Robić Wzorki Na Hybrydzie

Ogólnie zgadzam sie że stemplowanie na hybrydzie jest zdecydowanie łatwiejsze i szybsze niż na zwykłych lakierach bo faktycznie gdy coś nie wyjdzie nie musimy zmywać całości i bawić się w malowanie od. Tak żeby lakier nie wysechł za bardzo ani na płytce ani na stemplu. Jak zrobić kwiaty na paznokciach.

Za nic nie chcą mi się odbić z płytki na stempel a jeżeli już jakimś cudem się uda nie przenoszą się na paznokieć próbowałam lakierów z paese maybelline inglota.

Jak robić wzorki na hybrydzie. Wykonując hybrydy na stemplach ważne jest aby robić to dość szybko. Potem już całość idzie z górki wystarczy że jak ja zrobisz na paznokciu paski na przemian u mnie są nieco pod kątem i przejedziesz przez hybrydową warstwę sondą wzdłuż paznokcia tak jak pokazałam. Skończony manicure hybrydowy przecieramy wacikiem z płynem odtłuszczającym lub zmywaczem.

Na koniec przecieramy paznokieć zmywaczem żeby usunąć zabrudzenia z palca i lepką warstwę po hybrydzie z paznokcia. Jeśli nie masz umiejętności artystycznych stworzyć nawet najprostsze wzory na paznokciach hybrydowych niestety za pierwszym razem się nie uda. Co do stemplowania na hybrydzie ja stempluję już na topie po wykonaniu stempli dodaję po prostu kolejną jego warstwę.

Zdobienia sondą dla początkujących kropki paski różyczki. Od moich pierwszych doświadczeń z hybrydami minęło już kilka miesięcy. Ja postanwiłam swój manicure hybrydowy jeszcze trochę urozmaicić i namalowałam wzorki na serdecznym palcu.

Ja ombre robię poprostu pędzelkiem z lakieru hybrydowego jak dla mnie o wiele łatwiej niż gąbką jeżeli chodzi o stemple nie umiem sobie dać z nimi rady. Jak zrobić wzorki lakierem hybrydowym. Wzorki są wykonane lakierem hybrydowym również utwardziłam je pod lampą i ponownie naniosłam top.

Manicure ze wzorem delikatna sprawa. Hybrydy których użyłam to semilac juicy strawberry i french vanilla. Mokre na mokre rozmazywane wzorki.

Stemplowanie na hybrydzie jaki wybrać stempel płytkę i lakiery.