lucidscreening

Jak Robić Wzorki Na Hybrydzie

Wykonując hybrydy na stemplach ważne jest aby robić to dość szybko. Manicure ze wzorem delikatna sprawa. Od moich pierwszych doświadczeń z hybrydami minęło już kilka miesięcy.

Wzorki są wykonane lakierem hybrydowym również utwardziłam je pod lampą i ponownie naniosłam top.

Jak robić wzorki na hybrydzie. Ogólnie zgadzam sie że stemplowanie na hybrydzie jest zdecydowanie łatwiejsze i szybsze niż na zwykłych lakierach bo faktycznie gdy coś nie wyjdzie nie musimy zmywać całości i bawić się w malowanie od. Za nic nie chcą mi się odbić z płytki na stempel a jeżeli już jakimś cudem się uda nie przenoszą się na paznokieć próbowałam lakierów z paese maybelline inglota. Hybrydy których użyłam to semilac juicy strawberry i french vanilla.

Skończony manicure hybrydowy przecieramy wacikiem z płynem odtłuszczającym lub zmywaczem. Jeśli nie masz umiejętności artystycznych stworzyć nawet najprostsze wzory na paznokciach hybrydowych niestety za pierwszym razem się nie uda. Potem już całość idzie z górki wystarczy że jak ja zrobisz na paznokciu paski na przemian u mnie są nieco pod kątem i przejedziesz przez hybrydową warstwę sondą wzdłuż paznokcia tak jak pokazałam.

Zdobienia sondą dla początkujących kropki paski różyczki. Ja postanwiłam swój manicure hybrydowy jeszcze trochę urozmaicić i namalowałam wzorki na serdecznym palcu. Na koniec przecieramy paznokieć zmywaczem żeby usunąć zabrudzenia z palca i lepką warstwę po hybrydzie z paznokcia.

Jak zrobić wzorki lakierem hybrydowym. Mokre na mokre rozmazywane wzorki. Tak żeby lakier nie wysechł za bardzo ani na płytce ani na stemplu.

Stemplowanie na hybrydzie jaki wybrać stempel płytkę i lakiery. Ja ombre robię poprostu pędzelkiem z lakieru hybrydowego jak dla mnie o wiele łatwiej niż gąbką jeżeli chodzi o stemple nie umiem sobie dać z nimi rady. Co do stemplowania na hybrydzie ja stempluję już na topie po wykonaniu stempli dodaję po prostu kolejną jego warstwę.

Jak zrobić kwiaty na paznokciach.