lucidscreening

Jak Używać Akrylu Do Paznokci

Do usuwania paznokci akrylowych potrzebujemy czysty aceton działa najskuteczniej. Gdy jednak użyjemy białego. Można użyć akrylu clear wtedy efekt będzie naturalny.

Wlewamy do szklanego naczynia i moczymy sztuczne paznokcie przez około 30 minut.

Jak używać akrylu do paznokci. Zastosuj do paznokci kształt z akrylu. Paznokcie wzmocnione proszkiem akrylowym są zdecydowanie twardsze i bardziej odporne. Na filmie akryl white.

Pamiętaj że wybrany tips ma być dokładnie tak szeroki jak naturalna płytka nałóż klej do paznokci w wewnętrzną kieszonkę tipsa dociśnij kieszonkę do płytki naturalnej przytrzymaj około minuty zwracając uwagę że pod tipsem nie może być bąbelków powietrza. Ważne jest również usunięcie płytek akrylowych z paznokci. Jak to zrobić dobrze.

Alternatywą dla manicure akrylowego jest hybryda. Założenie paznokci akrylowych to dopiero pierwszy krok na drodze posiadania pięknych paznokci. Ponieważ wymienione formy doskonale pasują do wszelkich paznokci.

Dobierz odpowiedni rozmiar tipsa do każdego paznokcia. Podczas ich moczenia co 5 10 minut można próbować podważać akryl za pomocą drewnianego patyczka. Utwardzanie naturalnej płytki paznokcia przy pomocy bazy hybrydowej i akrylu.

Jak zdjąć paznokcie akrylowe. Przejrzyj dokładną instrukcję zdejmowania tipsów akrylowych. Nie musicie martwić.

Dowiedz się jak pielęgnować akrylowy manicure. W tym filmiku pokaże wam jak skutecznie utwardzić paznokcie. Ilość nałożonego akrylu jedna lub dwie kule zależy od tego jak długo na przyszłe paznokcie klient zamawia.

Umieść akryl na paznokciach wewnątrz formularza.