lucidscreening

Jak Zrobić Paznokcie żelowe Krok Po Kroku

Paznokcie żelowe są sztucznymi paznokciami które po nałożeniu oraz wyschnięciu przypominają strukturę podobną do naturalnej płytki paznokcia. Jak zrobić paznokcie żelowe krok po kroku. Zgodnie z obietnicą publikuję na moim blogu kosmetycznym na instrukcję krok po kroku jak wykonać samodzielnie manicure hybrydowy postaram się jak najdokładniej opisać wam co zrobić by cieszyć się pięknymi paznokciami przez 3 tygodnie i jakich błędów unikać.

Jest to wyjątkowo trwała substancja która zapewnia piękny efekt na dłoniach nawet do 4 5 tygodni.

Jak zrobić paznokcie żelowe krok po kroku. Paznokcie żelowe są dość nowym i bardziej naturalnym rozwiązaniem od akrylowych. Każda z nas może mieć już teraz paznokcie twarda jak diament. Jak ściągnąć paznokcie żelowe instrukcja krok po kroku.

Poniżej została opisana metoda przedłużania naszych paznokci krok po kroku. Twoje nowe paznokcie są gotowe. Paznokcie żelowe utrzymać się mogą na naszej płytce paznokcia nawet do miesiąca czasu.

Po wymodelowaniu paznokci natłuść skórki specjalną oliwką. Jak zrobić paznokcie żelowe krok po kroku. Jak przedłużać paznokcie metodą żelową krok po kroku.

W razie konieczności nakładamy primer tylko na naturalną płytkę. Dezynfekujemy dłonie przygotowujemy płytkę paznokciową obcinamy paznokcie na krótko matowimy delikatnie pilnikiem i kostką. Podstawą każdego profesjonalnego manicure żelowego jest odpowiedni żel do paznokci.

Nie niszczą paznokci tak jak tipsy czy hybrydy. ściągnięcie paznokci żelowych wymaga ogromnej precyzji. Za pomocą semilac pusher starannie odsuwamy skórki.

Paznokcie wykonane metodą żelową są jedną z trwalszych metod również są trwalsze od lakierów hybrydowych. Paznokcie żelowe krok po kroku żel do paznokci. Kiedy już wiesz jak przedłużyć paznokcie warto wiedzieć jak bezpiecznie zdjąć paznokcie żelowe.

Paznokcie żelowe należą do popularnej stylizacji paznokci zaraz po metodzie hybrydowej.