lucidscreening

Jak Zrobić Wzorki Na Hybrydzie

Graficzne zdobienia na hybrydzie semilac jak i czym wykonać. Wzorki na hybrydzie rzadko się u mnie pojawiają ale niebieskim hybrydom z cyrkoniami nie mówię nie miało być wakacyjnie a przez spider gel i brokatowe hybrydy wyszło bardziej świątecznie ale mam nadzieję że wam się spodoba. Tak żeby lakier nie wysechł za bardzo ani na płytce ani na stemplu.

Zareagowałam szybciutko i przychodzę z krótkim i prostym poradnikiem jak zrobić wzorek typu water marble na paznokciu.

Jak zrobić wzorki na hybrydzie. Neonail jak zrobić poziome ombre gąbeczką na. Proste i szybkie wzorki na paznokcie które zrobi każdy true beauty. Zdjęcie spotkało się z dużym zainteresowaniem tym bardziej że kilka osób odezwało się do mnie prywatnie z prośbą o wskazówki dotyczące wykonania kolorowego wzoru.

Please try again later. This feature is not available right now. Ja ombre robię poprostu pędzelkiem z lakieru hybrydowego jak dla mnie o wiele łatwiej niż gąbką jeżeli chodzi o stemple nie umiem sobie dać z nimi rady.

Za nic nie chcą mi się odbić z płytki na stempel a jeżeli już jakimś cudem się uda nie przenoszą się na paznokieć próbowałam lakierów z paese maybelline inglota. Na koniec przecieramy paznokieć zmywaczem żeby usunąć zabrudzenia z palca i lepką warstwę po hybrydzie z paznokcia. Proste i szybkie wzorki na paznokcie.

Wykonując hybrydy na stemplach ważne jest aby robić to dość szybko. Neonail jak zrobić poziome ombre gąbeczką na hybrydach duration. Hybrydy których użyłam to semilac juicy strawberry i french vanilla.

Zapraszam na wzorki na hybrydzie czyli spider gel krok po kroku w zdjęciach i na filmiku.