lucidscreening

Jak Zrobić Wzorki Na Paznokciach Wykałaczką

Wzór możesz stworzyć nawet przy użyciu zwykłej wykałaczki. Gdy chcesz aby wzorki na paznokciach świeciły w ciemnościach sięgnij po lakiery neonowe. W ten sposób powstanie wir imitujący kwiat róży.

Najpierw pomaluj płytkę wybranym kolorem albo bazą w postaci przezroczystej odżywki.

Jak zrobić wzorki na paznokciach wykałaczką. Oczywiście początkowo będziesz potrzebowała odrobinę cierpliwości gdyż to praktyka czyni mistrza. Nasza stylistka paznokci podpowiada jak kro po kroku wykonać wzorki wykałaczkowe. Za jego pomocą wykonamy zarówno kółka i grochy jak i bardziej skomplikowane wzory na przykład ślady kocich łapek serduszka czy kwiatki.

Idealne ombre na paznokciach. Kółka i grochy na paznokciach jak zrobić perfekcyjne okrągłe kształty. Sonda do paznokci to przyrząd do złudzenia przypominający dłuto.

A może tak wzorki neonowe. Wzorki na paznokcie dla początkujących. Wystarczy że na każdym paznokciu namalujesz dużą kropkę a gdy ta wyschnie drugą w innym odcieniu.

Potem wykałaczką rozmazuj lakier koliście. Neonail jak zrobić poziome ombre gąbeczką na hybrydach duration. Do stworzenia manicure we wzorki nie potrzebujesz profesjonalnego sprzętu.

Istnieje jednak wiele technik które umożliwią ci wykonanie prostych i bardzo efektownych wzorków na paznokciach we własnym domu. Proste i szybkie wzorki na paznokcie które zrobi każdy true beauty. Jednak w szybki sposób staniesz się mistrzynią i wykonasz samodzielnie przepiękne wzorki na paznokciach.

Jak zrobić wzorki na paznokciach wykałaczką.