lucidscreening

Jasne Paznokcie Hybryda

Jasne paznokcie hybrydowe bardzo często wybierane przez osoby z długą i piękną płytką jak i te z krótkimi paznokciami już same w sobie dłonie wyglądają na zadbane i eleganckie. Jak idealnie pomalować paznokcie i nie zalać skórek. Paznokcie zostały osłabione hybrydą.

Jasne paznokcie w lekkich i pudrowych kolorach to idealny wybór dla kobiet które lubią stawiać na uniwersalny i lekki manicure.

Jasne paznokcie hybryda. Błędy przy manicure hybrydowym. To świetna alternatywa do pracy szkoły na co dzień. Osiem miesięcy nakładania non stop hybrydy spowodowało.

Od 8 miesięcy regularnie robię hybrydę co 2 tygodnie. I wszystko szybko stało się jasne. Czy hybryda osłabia i niszczy paznokcie.

Teraz moje paznokcie są cienkie jak kartka papieru i hybryda nie chce się trzymać dobrze po dwóch dniach odchodzi. Kto mnie zna ten wie że uwielbiam błyskotki. Dzięki takim kolorom nasze dłonie wyglądają.

Jednak oprócz koloru można do nich dodać coś więcej. Było to dla mnie spore zaskoczenie ponieważ odkąd pamiętam mam bardzo twarde paznokcie i jeżeli sama ich nie wypiłuję będą sobie rosły do momentu w którym postanowię je skrócić. Domyślałam się co może być przyczyną ale postanowiłam o to zapytać eksperta.

Hybryda krok po kroku red lipstick monster.