lucidscreening

Jasne Paznokcie Hybryda

Od 8 miesięcy regularnie robię hybrydę co 2 tygodnie. Błędy przy manicure hybrydowym. Kto mnie zna ten wie że uwielbiam błyskotki.

Było to dla mnie spore zaskoczenie ponieważ odkąd pamiętam mam bardzo twarde paznokcie i jeżeli sama ich nie wypiłuję będą sobie rosły do momentu w którym postanowię je skrócić.

Jasne paznokcie hybryda. Dzięki takim kolorom nasze dłonie wyglądają. Hybryda krok po kroku red lipstick monster. Jasne paznokcie w lekkich i pudrowych kolorach to idealny wybór dla kobiet które lubią stawiać na uniwersalny i lekki manicure.

Jak idealnie pomalować paznokcie i nie zalać skórek. Czy hybryda osłabia i niszczy paznokcie. Teraz moje paznokcie są cienkie jak kartka papieru i hybryda nie chce się trzymać dobrze po dwóch dniach odchodzi.

Paznokcie zostały osłabione hybrydą. Jednak oprócz koloru można do nich dodać coś więcej. Domyślałam się co może być przyczyną ale postanowiłam o to zapytać eksperta.

Osiem miesięcy nakładania non stop hybrydy spowodowało. Jasne paznokcie hybrydowe bardzo często wybierane przez osoby z długą i piękną płytką jak i te z krótkimi paznokciami już same w sobie dłonie wyglądają na zadbane i eleganckie. I wszystko szybko stało się jasne.

To świetna alternatywa do pracy szkoły na co dzień.