lucidscreening

Jasny Manicure Hybrydowy

Hybrydowe malowanki czyli różne pomysły na wzorki paznokcie itp. Postaram się w tym poście rozwiać kilka wątpliwości i przybliżyć wam tą metodę manicure. Manicure hybrydowy gotowy.

Jasna zieleń od la femme na dziś kolejny lakier hybrydowy la femme jaskrawa prawie neonowa zieleń.

Jasny manicure hybrydowy. Obawiałam się że się wykosztuję a nie będę umiała się posłużyć narzędziami a jeśli nawet bym umiała to czy na moich paznokciach będzie to wszystko dobrze wyglądało i czy ich nie zniszczy. Ciągle jednak coś stawało na przeszkodzie aby go wypróbować. Tym razem postanowiłam maksymalnie przedłużyć swoje paznokcie i do tego wykorzystałam semi hardi milk hard mleczny również od semilaca.

Manicure hybrydowy wykonałam oczywiście semilacami od diamond cosmetics. Gotujemy na sylwestra duration. Po średnio udanym różu tej marki nie spodziewałam się raczej dużej różnicy ale jednak zieleń okazała się lepsza i znacznie mniej problematyczna w aplikacji.

Może się zdarzyć. Ten śliczny wdzięczny jasny róż to jeden z lakierów z nowej kolekcji chiodo pro soft sygnowanej przez edytę górniak with love from la piękny vibrant pink zdecydowanie będzie częściej lądował na moich paznokciach choć mam mnóstwo różowych lakierów oczywiście ten ma w sobie ogrom uroku i póki co podoba mi się najbardziej ten jaśniutki krem jeden z moich. Po skończonym manicure warto posmarować skórki wokół paznokci oliwką która je odżywi i nawilży.

Kolor jaki użyłam do manicure to french lilac 059. Podstawowy manicure hybrydowy krok po kroku tylko niezbędne narzędzia efekt syrenki black 2 duration. French lilac jest transparenty i najlepiej położyć go na jasny podkład.

Dzielę się wiedzą dostaje sporo zapytań w prywatnych mailach na temat manicure hybrydowego czyli popularnego shellac a. Facebook is showing information to help you better understand the purpose of a page. Manicure hybrydowy shellac moje doświadczenia wady zalety opis dla kogo.

Teraz pozostaje tylko cieszyć się pięknymi paznokciami przez kilkanaście dni. Więcej informacji bądź ze mną na bieżąco facebook. Manicure hybrydowy chodził za mną już od dawna.