lucidscreening

Kinga Rusin Z Grzywką

15 marca 2017 o 15 32. Kinga rusin jeszcze przed udziałem w tańcu z gwiazdami w 2006 roku regularnie zaliczała wpadki modowe. Chętnie także farbuje włosy na jaśniejsze kolory.

Kinga rusin prawdziwie poruszyła internet w ciągu ostatnich kilku dni.

Kinga rusin z grzywką. 15 marca 2017 o 18 51. Nowa fryzura oli szwed. Kinga rusin z grzywką.

Zostać szatynką czy nie joanna krupa jest jedną z wielu celebrytek uzależnionych od instagramu. Od tego czasu jej styl znacznie się poprawił głównie dzięki pomocy stylistów. Kinga rusin cavaliada 2017.

1 maja 2017 o 13 05. Kina rusin zachwyciła swoje fanki podczas ostatniego programu dzień dobry tvn. W sam raz na opiekunka w niemczech.

Zwykla babka z problemami zdrowotnymi. Kinga rusin z nową fryzurą w dzień dobry tvn. Rusin ma twarz pekinczyka.

Zdarzyło się nawet porównanie do lalki barbie. Ona taka prawdziwa szara matowa zydowka. Internauci masowo tworzą memy nie do końca wierząc w jej opowieść o tym że bawiła się z największymi hollywoodzkimi gwiazdami.

Kinga rusin w wenecji. Podziel się potrzebowałam zmiany. Więcej zdjęć w galerii.

Aleksandra szwed lubi zmieniać fryzury. Jak wygląda z grzywką. Najpierw opublikowała fotkę z adele zrobioną podczas imprezy po oscarowej a potem się zaczęło.

Zaledwie kilka dni temu na modną grzywkę zdecydowała się anna lewandowska która w opinii wielu uchodzi za jedną z bardziej stylowych polek okazuje się że na podobną zmianę wizerunku postawiła kinga rusin która w nowej fryzurze zaprezentowała się w sobotnim wydaniu dzień dobry tvn.