lucidscreening

Kolory Jesieni 2019 Paznokcie

O tej porze roku odstawiamy delikatny nude manicure. Latem mamy więcej ochoty na odrobinę szaleństwa i dlatego wtedy odważniej malujemy i przedłużamy paznokcie. Manicure na jesień rządzi się innymi prawami.

Jesień 2019 pod znakiem minimalizmu.

Kolory jesieni 2019 paznokcie. Jeśli kolor to jednobarwny. W lecie królowały neony krzykliwe kolory i niemal tęczowy manicure. Kolory jesieni u mnie większość to semilac ale będą też inne lakiery.

Paznokcie jesień 2019 ulubione kolory. żegnamy neonowe paznokcie i zamieniamy je na matowe stylizacje kwieciste wzorki zostaną zastąpione liśćmi miejsce pikantnych róży zajmie butelkowa zieleń granat i filety. Jesienne kolory paznokci modne w sezonie 2019 ciepłe i nasycone kolory które kojarzą się z letnią wakacyjną beztroską ustępują miejsca barwom bardziej zgaszonym i stonowanym.

Jakie są moje ulubione kolory na jesień. Dlatego też zamiast wyrazistej czerwieni paznokcie w jesieni 2019 lepiej będą wyglądały w odcieniu nasyconego bordo zaś trawiastą zieleń zastąp wersją butelkową. Paznokcie na jesień to nie tylko ciemne brązy i czerń kolory jesieni to także żółty pomarańczowy czy złoty i naprawdę.

Opisując to w jednym zdaniu dostosowują się one do pogody i kolorów jesieni. Na czym polega minimalizm na paznokciach w nadchodzącym sezonie. Najmodniejsze kolory manicure na jesień 2019.

Paznokcie na jesień 2019 idealnie zgrane z porą roku. Paznokcie 2019 lato jesień.