lucidscreening

Kolory Paznokci Jesień 2018

Jakie kolory paznokci będą modne w tym sezonie. Modne kolory paznokci na jesień. Modne paznokcie na jesień 2018.

Https bit ly 2hjxhsi odziez damska meska i dzieciec film pokazuje modny kolor paznokci jesień zima 2017 2018.

Kolory paznokci jesień 2018. Modne kolory paznokci trendy jesień zima 2018 2019. Nic więc dziwnego że w stylizacji paznokci na jesień 2018 rekomenduje się właśnie najróżniejsze odcienie fioletu. Na czasie będą naturalne i krótkie paznokcie.

Prócz klasycznego naturalnego beżu modne będą również cieliste odcienie różu i szarości a także paznokcie w kolorze taupe czy greige szary beż. Nadchodząca jesień zdecydowanie należy do odcieni nude które będziemy odmieniać przez wszystkie możliwe przypadki. Jak wyglądają najmodniejsze paznokcie na jesień 2018.

Zobacz koniecznie jaki manicure będzie hitem nadchodzącego sezonie. Fioletowe bordo klasycznym manicurem podobnie jak paznokcie nude są te w odcieniu burgundu w tym sezonie zmieniają jednak nieco swoje oblicze bo ich odcień bardziej niż w czerwień wpada w szlachetną purpurę. Chcesz zobaczyć paznokcie jesień zima.

W tym sezonie króluje czerwień róż granat niebieski metaliczne odcienie srebra oraz złota i kolory ziemi. Nie powinno go zabraknąć także na paznokciach. Metaliczne paznokcie hit jesień zima 2018 2019 niewątpliwym hitem tego roku jest kolor fioletowy który po ogłoszeniu przez światowego giganta w dziedzinie barw instytut phantone kolorem roku 2018 opanował również świat mody.