lucidscreening

Kolory Paznokci Na Zime

Coraz większy chłód za oknem powoduje zmianę ubrań na cieplejsze i bardziej przytulne a co za tym idzie pojawiają się zupełnie nowe inspiracje na manicure powolutku odkładamy na bok kolory których używaliśmy do stylizacji paznokci na jesień zastępując je tymi kojarzonymi głównie z zimą czyli błękitami granatami bielą. Tak naprawdę można wpisać się w ten klimat w zupełnie inny dyskretny sposób. Kolory paznokci na zimę dla miłośniczek klasyki.

Każdy sezon wiąże się z określoną kolorystyką.

Kolory paznokci na zime. Kolory nude czyli wszystkie odcienie beżu jasnego brązu oraz delikatnego różu są najbardziej zachowawcze ale nigdy nudne. I nie chodzi tu wcale o czerń na paznokciach. Jakie kolory paznokci na zimę.

Kolory lakierów do paznokci na zimę. Nude coś dla tradycjonalistki. Wraz z nową porą roku pojawiają się zupełnie nowe inspiracje na manicure po stonowanych kolorach które wybieramy robiąc jesienne paznokcie przychodzi czas na wyjęcie z dna szafy odcieni zachowanych w chłodniejszej tonacji tym razem zamiast brązowych paznokci lub beżowych paznokci wybierzemy błękit granat szarość lub niezwykle.

To właśnie one pasują do wszystkiego i raczej się nie odróżniają. Modne kolory paznokci na zimę które to. Niektóre rzeczy są stałe jak to że zimą w modzie sprawdzają się szarości a latem fajnie wyglądają neonowe kolory inne zaś są bardziej zmienne.

Bywają jednak takie na które nie sposób nie zwrócić uwagi. Panie które nie lubią mieć rzucających się w oczy dłoni najczęściej stawiają na ponadczasowe kolory paznokci. Najlepsze pomysły na paznokcie na zimę 2019.

Pomysły na najmodniejsze paznokcie na zimę 2020. Zimowo karnawałowe paznokcie to nie tylko duża ilość brokatu metaliczny połysk i rażąca czerwień.