lucidscreening

Kurs Na Manicure Hybrydowy

Manicure hybrydowy to obecnie najpopularniejsza metoda stylizacji paznokci której nie może zabraknąć w ofercie twojego salonu. Manicure hybrydowy co to jest i jakie są jego zalety. Kurs ma na celu przygotowanie do prawidłowego wykonywania zabiegu.

Manicure hybrydowy to obecnie zabieg nr 1 w kosmetyce rewolucja w świecie paznokci dlatego inwestycja w kurs manicure i pedicure hybrydowy to super okazja aby zapoznać się z nowościami a także możliwość zaoferowania klientom trwałego i pięknego manicure i pedicure.

Kurs na manicure hybrydowy. Jednodniowy kurs manicure kierujemy do. Kurs stylizacji paznokci metodą żelową uv manicure hybrydowego i naturalnego. Nasza oferta podzielona jest na 3 podstawowe kursy.

Nauka i precyzja wykonania zabiegu manicure hybrydowy. Po zaliczonym teście sprawdzającym wiedzę z kurs manicure hybrydowy po zaliczeniu min. Podczas każdego z nich poznasz niezbędną teorię poszerzoną o wartościowe wskazówki instruktorki oraz zdobędziesz umiejętności praktyczne.

Kurs manicure hybrydowy zapewni ci umiejętność prawidłowego przygotowania płytki paznokcia oraz nałożenia preparatów tak aby za każdym razem cieszyć się wykonanym zabiegiem bez żadnych niespodzianek. Czas poświęcony na kurs manicure pedicure na pewno nie będzie stracony. Osiągnięcie wiedzy na temat zabiegu z wykonaniem manicure hybrydowy.

Kurs manicure pedicure sprawi że nie będziesz miała miał już więcej problemów ze zdobieniem paznokci. 60 poprawnie udzielonych odpowiedzi. Dobór preparatów i aparatury do wykonania zabiegu z manicure hybrydowy.

Manicure hybrydowy to najnowszy trend w kosmetyce paznokci. Jeśli pragniesz podnieść swoje kwalifikacje i w ciągu 1 dnia nauczyć się wykonywać manicure metodą hybrydową przyjdź na nasz kurs manicure w warszawie i zwiększ swoją konkurencyjność w branży beauty. Na szkoleniu zdobędziesz praktyczne umiejętności ułatwiające start w zawodzie manicurzystki i pedicurzystki.