lucidscreening

Kurs Robienia Paznokci

Szkolenia i kursy stylizacji z zakresu stylizacji paznokci od podstawowych po zaawansowane. Przedłużanie i regenerację paznokci metodą fiberglass i manicure japoński. Stylizacja paznokci dla początkujących.

Szukasz nowego zawodu stylisty paznokci manicurzystki.

Kurs robienia paznokci. Kurs manicure naturalnego jest podstawowym szkoleniem dla przyszłej modelistki paznokci. Kurs fiberglass i m. Zapraszamy na kursy i szkolenia potwierdzone certyfikatami.

Najlepsze stylistki dodają techniki manicure i pedicure do innych zabiegów stylizacji paznokci co powoduje że ich klientki powracają raz za razem. Kurs regeneracji płytki paznokcia technikami fiberglass i manicure japońskiego. 5 dni kursy od poniedziałku do piątku cena.

Kurs stylizacji paznokci zawodowy w new nails to pewność dobrze płatnej pracy w renomowanych salonach. Stylizacja paznokci paznokcie manicure przedłużanie paznokci. 45 50 godz.

10 godzin edukacyjnych 1 dzień cena. Profesjonalna szkoła wizażu i stylizacji w rzeszowie. Szkołą specjalizuje się w profesjonalnych kursach stylizacji paznokci kurs tipsy kursy paznokcie w warszawie.

Centrum szkoleniowe beautyextra organizuje kursy wizażu oraz kursy stylizacji paznokci takie jak kurs manicure czy stylizacja paznokci. Zdobienia naturalne suszki ozdoby jedwabne. Profesjonalne szkolenia i kursy zawodowe z zakresu kosmetyki wizażu makijażu stylizacji paznokci.

Kurs stylizacji paznokci metodą żelową i hybrydową szkolenie z manicure japońskiego gratis. Kurs intensywny dla osób początkujących lub chcących uporządkować swoje umiejętności trwa 2 dni po 8 godzin łącznie 16 godzin i organizowany jest weekendowo soboty od 9 17 oraz niedziele od 9 17 oraz w. 349 zł 249 zł wpisowe.

Możesz zarabiać mało lub możesz wybrać nasz kurs i być bardzo dobra manicurzystką oraz zarabiać dużo. Podczas szkolenia poznasz podstawy teoretyczne ale przede wszystkim nauczysz się prawidłowego wykonywania manicure biologicznego oraz mechanicznego z wykorzystaniem frezarek a także poznasz tajniki malowania paznokci. Budowa paznokci konsultacja z klientem rozpoznawanie chorób skóry i paznokci pielęgnacja masaż zasady opiłowywania paznokci manicure i pedicure biologiczny mechaniczny.

Wybór należy do ciebie. Kursy popołudniowe od godziny 16 00 cena 1750 zł po ukończonym kursie każda osoba otrzymuje bon szkoleniowy na kwotę 50 zł do wykorzystania na dowolny kurs szkolenie w przeciągu 2 miesięcy od daty ukończenia kursu. Kurs abc rozmowy kwalifikacyjnej.

Jesteśmy również dystrybutorem kosmetyków belgijskiej firmy pronails oraz producentem marki kitty nice.