lucidscreening

Kwiat Lotosu Tatuaż Na Kostce

Kwiat lotosu to jeden z najpopularniejszych motywów tatuażu. Pomimo tego że symbolika kwiatu lotosu jest związana z kulturą indii to wielu europejczyków wybiera ten wzór często na swój pierwszy tatuaż nie bez przyczyny ponieważ jest niezwykle dekoracyjny oraz niesie ze sobą bogate i uniwersalne znaczenie. Jest to miejsce cieszące się dużą popularnością wśród osób które poszukują pomysłu na pierwszy tatuaż a zwłaszcza wśród kobiet.

A lotus to represent a new beginning or a hard time in life that has been overcome and the symbol hum from the buddhist mantra to stand for love kindness and protection this symbol is also said to purify hatred and anger.

Kwiat lotosu tatuaż na kostce. 22 cze 2018 odkryj tablicę kwiaty lotosu należącą do użytkownika anetarosiejak. Kwiat lotosu to jeden z najpopularniejszych wzorów tatuażu. Projekty z henny wzory tatuaży małe tatuaże małe tatuaże tatuaże miłosne.

2016 01 04 kwiat lotosu to popularny wzór tatuażu dla dziewczyn. Znajdź studio tatuażu blog o tatuażach galeria tatuaży tatuaż na kostce 25 imponujących pomysłów poniżej przedstawiamy 25 projektów i pomysłów na tatuaż na kostce. Zobacz więcej pomysłów na temat koronkowy tatuaż pomysły na tatuaż i wzory tatuaży.

Wybierany jest nie tylko za subtelny i kobiecy motyw kwiatu ale także ze względu na przypisane mu znaczenie. Tatuaże z kwiatem lotosu symbolizują w kulturze dalekiego wschodu boskość duchowość połączenie dwóch światów odrodzenie oraz wieczne życie.