lucidscreening

Latwe Wzorki Hybryda

Do ich wykonania możemy użyć pędzelków sond patyczków lub nawet wykałaczek. Móng tay xinh amazing nails 746 892 views. Teraz bierzemy cienki pędzelek i obrysowujemy każdą kolorową kropeczkę czarną hybrydą.

New nail art 2019 the best nail art designs easy nail art for beginners duration.

Latwe wzorki hybryda. Skóra węża kwiat hybryda snake skin nails design. Bierzemy sondę lub cienki pędzelek i zaczynamy malować wzorki tak jak na zdjęciu. Jak zrobić łatwe wzorki dla początkujących na paznokciach hybrydowych.

Mokre na mokre rozmazywane wzorki duration. How to stamp your nails perfect what you need for stamping which nail polish is best candymona duration. Koronkowe precyzyjne i delikatne wzorki na paznokciach nadają im wyjątkowego uroku.

Następnie przygotowujemy kolory których użyjemy do naszego wzoru w moim przypadku semilac 023 banana 103 elegant raspberry 132 orange lollipop i sondy. Jak to mówią potrzeba matką wynalazków i ja również przeszłam przez te wszystkie metody dzięki którym chciałam uzyskać ładny czysty wzorek na płytce paznokcia. Wszystko zaczyna się tradycyjnie od zmatowienia płytki paznokcia i nałożenia bazy.

Lakier hybrydowy nie zastyga bez użycia promieni uv możesz więc bawić się wzorami do woli. Malujemy kolejne wzorki i za każdym razem utwardzamy je w lampie. Hybryda utrzymuje się dłużej niż zwykły lakier a do tego dużo łatwiej jest namalować nią wzorek.

Proste wzorki na paznokcie dwukolorowy manicure 2016 kolejna część. To łatwiejsze niż myślisz. Więcej o mylaq https mylaq pl mylaq w social mediach.

Nie należy malować wszystkich od razu żeby się nie rozlały. See posts photos and more on facebook. Hybryda shellac ombre łatwe różowe zdobienie.