lucidscreening

Long Bob Jak Ukladac

Zacznij suszyć włosy od korony głowy przeczesując je na przeciwną stronę niż powinny się znajdować. Rozczesz włosy i zastosuj na nie kosmetyk który nada im objętości w trakcie suszenia. Dziękuję za waszą pomoc.

Dobieraj każde pasmo włosów schodząc poniżej głowy i.

Long bob jak ukladac. Kinga thepinkrook 454 235 views 7 58. Grzywka obcinanie grzywki w domu obcinanie włosów w domu jak samemu się obciąć thepinkrook duration. Umyj włosy szamponem nanieś na nie odżywkę a potem odsącz z nich nadmiar wody najlepiej ręcznikiem.

Wsuwkę wepnijcie tuż poniżej gumki tak żeby włosy nie miały jak się wysunąć. Wyciągamy pojedyncze pasma włosów przy twarzy żeby bob wyglądał jak prawdziwy. Mam nadzieję że podoba wam się mój long bob.

Przypinamy końcówki włosów nad karkiem dzięki zrobionemu wcześniej warkoczykowi łatwiej będzie nam wpiąć w tym miejscu wsuwki i fryzura będzie wygodniejsza. Long bob czyli długi bob krótkie włosy jak je układać u003e u003e u003e u003e u003e sprawdź na fryzury zszywka pl krótkie włosy jak je układać u003e u003e u003e u003e u003e. Obecnie coraz modniejszy staje się long bob czyli nieco odświeżony wariant kultowej fryzury.

Grzywka obcinanie grzywki w domu obcinanie włosów w domu jak samemu się obciąć thepinkrook duration. Temperaturę suszarki nastaw na letnią a jej strumień powietrza na największy. Kinga thepinkrook 536 472 views 7 58.

Category howto style. Tak naprawdę pomysł na to uczesanie zależy od naszej fantazji oraz tego jaki efekt chcemy osiągnąć. Dłuższy bob daje mnóstwo możliwości stylizowania włosów nadając twarzy świeży dziewczęcy wygląd.

Jak zrobić włosy w stylu anji rubik. Jak układać fryzurę bob.