lucidscreening

Lustrzane Paznokcie Hybrydowe

Paznokcie lustrzane na hybrydach są w zasięgu każdej miłośniczki manicure która ma w domu zestaw do hybryd a więc lampę uv lakier bazowy lakiery hybrydowe a także dry top coat i pyłek. Jak zrobić chromowane paznokcie. Jak nakładać pyłek do chromowanych paznokci.

Lakiery hybrydowe prócz swojej trwałości mają jeszcze jeden plus można nakładać na nie magiczne pyłki które każdy kolor zmieniają w istne cudo.

Lustrzane paznokcie hybrydowe. Jak zrobić efekt lustra na paznokciach. Red lipstick monster. Paznokcie lustrzane w kilka minut.

Przed ich aplikacją warto nałożyć na płytkę warstwę odżywki oraz przyciąć je by pasowały kształtem. Poznaj 3 najlepsze sposoby aplikacji dzięki którym uzyskasz idealny efekt lustra. Innym sposobem na lustrzane paznokcie są naklejki.

Nasze sposoby na lustrzane paznokcie. Lustrzane paznokcie krok po kroku. Ostatnio do łask powróciły chromowane paznokcie paznokcie.

Jakiś czas temu mignął mi na facebook u krótki filmik gdzie lustrzane paznokcie powstawały podobnie jak efekt syrenki czyli poprzez wcieranie pyłku. Od razu poszukałam dostępnych opcji w polskich drogeriach i padło na wariant nails company który najbardziej przypadł mi do gustu. Ich naklejanie wymaga odrobiny precyzji ale efekt wart jest poświęconego czasu.

Chromowane paznokcie red lipstick monster. Pilnika do paznokci bloku polerskiego wycinacza do skórek płynu do odtłuszczania. Naklejki polecamy tym z was które mają manualne zdolności i są cierpliwe ich przyklejenie zajmuje trochę czasu ale efekt jest niesamowity najpierw przygotujcie sobie dokładnie wymierzone na każdy paznokieć naklejki.

Odklejcie i trzymając naklejkę pęsetą przyłóżcie do paznokcia na samym środku od początku jego długości. Aby efekt lustra wyglądał schludnie należy odpowiednio przygotować paznokcie. Przed aplikacją warto opiłować i odtłuścić płytkę oraz usunąć odstające skórki.

W sprzedaży znajdziesz również folię transferową. Chromowane paznokcie chrome effect lustrzane paznokcie zdjęcia. Jest to bardzo ekonomiczny produkt.

Lustrzane paznokcie z chrome effect. Jak zrobić metaliczne chromowane paznokcie. Benzynowe paznokcie hybrydowe red lipstick.

Do wykonania lustrzanych paznokci potrzebujesz. Metal manix multi chrome to bardzo miałki pyłek do paznokci w kolorze ciepłego srebra który daje efekt lustra. I w dzisiejszym wpisie pokażę wam jak krok po kroku zrobić tak modne w tym sezonie lustrzane paznokcie oraz kilka innych efektów które proponuje marka provocater.

Nakładanie hybryd najlepiej przeprowadzić wtedy gdy nasze paznokcie są odpowiednio odżywione i zadbane. Niektóre klientki twierdzą że starcza do końca życia. Hybryda em nail viva a viva.