lucidscreening

Lustrzane Paznokcie Lakier

Tego typu manicure sprawdzi się zarówno latem jak i zimą a ich fenomen trwa od wielu sezonów dlatego nie musisz się martwić czy twój lakier jest nadal modny czy już czas na zmianę. Ostatnio do łask powróciły chromowane paznokcie paznokcie. Jak zrobić efekt lustra na paznokciach.

Jak już wspomnieliśmy metaliczne hybrydy stylizować można na wiele sposobów.

Lustrzane paznokcie lakier. Ich naklejanie wymaga odrobiny precyzji ale efekt wart jest poświęconego czasu. Od razu poszukałam dostępnych opcji w polskich drogeriach i padło na wariant nails company który najbardziej przypadł mi do gustu. Lakier do paznokci o lustrzanym wykończeniu.

Nasze sposoby na lustrzane paznokcie. Jakiś czas temu mignął mi na facebook u krótki filmik gdzie lustrzane paznokcie powstawały podobnie jak efekt syrenki czyli poprzez wcieranie pyłku. Chromowane paznokcie red lipstick monster.

Później na rynku pojawiły się naklejki do paznokci. Jak zrobić metaliczne chromowane paznokcie. Jak nakładać pyłek do chromowanych paznokci.

Chromowane paznokcie chrome effect lustrzane paznokcie zdjęcia. Odklejcie i trzymając naklejkę pęsetą przyłóżcie do paznokcia na samym środku od początku jego długości. Lustrzane naklejki na paznokcie również możemy nabyć w drogeriach jednak ich aplikacja jest odrobinę bardziej czasochłonna wymaga bowiem większego skupienia.

Do tej pory można je było mieć dzięki specjalnym naklejkom marki minx. To trochę utrudniało sprawę ponieważ po pierwsze trzeba się było wybrać do manicurzystki a po drugie nie było zbyt tanie. Na beżowej w złoto.

Jak zrobić chromowane paznokcie. Efekt lustra na paznokciach uzyskuje się za pomocą pyłku który wciera się w wyschnięty lakier hybrydowy w zależności od koloru bazowego można otrzymać inny efekt lustrzanych paznokci pyłek na czarnej hybrydzie zamienia się w lustrzane srebro a np. Ogłaszamy lustrzane paznokcie powracają.

Naklejki polecamy tym z was które mają manualne zdolności i są cierpliwe ich przyklejenie zajmuje trochę czasu ale efekt jest niesamowity najpierw przygotujcie sobie dokładnie wymierzone na każdy paznokieć naklejki. Przed ich aplikacją warto nałożyć na płytkę warstwę odżywki oraz przyciąć je by pasowały kształtem. Aby efekt utrzymał się dłużej warto nałożyć na lakier dodatkową warstwę utrwalacza.

Lustrzane paznokcie metaliczne absolutny hit. Lustrzane naklejki na paznokcie jak je aplikować. Innym sposobem na lustrzane paznokcie są naklejki.