lucidscreening

Lustrzany Efekt Na Paznokciach

Najlepszy efekt który można uzyskać daje możliwość przeglądania się w paznokciach jak w lustrze. Efekt lustra na paznokciach. Efekt lustra na paznokciach podobał mi się od dłuższego czasu.

Nie miałam do tego cierpliwości.

Lustrzany efekt na paznokciach. Efekt chromu na różnych kolorach metal manix multi chrome indigo nails madam glam chrome nails duration. Na beżowej w złoto. Próbowałam bawić się ze srebrną folią jednak pochłaniało to dużo czasu i było ciężkim zadaniem.

W zależności od zastosowanej metody paznokcie mogą wyglądać jak chromowane lub z metalicznym połyskiem. Zobacz jak w prosty sposób krok po kroku stworzyć efekt lustra za pomocą pyłku metal glass od provocatera. Na osiągnięcie efektu chromu na paznokciach jest kilka sposobów.

Metaliczny połysk na paznokciach prezentuje się bardzo zjawiskowo. Jakiś czas temu mignął mi na facebook u krótki filmik gdzie lustrzane paznokcie powstawały podobnie jak efekt syrenki. Produkty z filmu znajdziesz w.

Marzysz o lustrzanej tafli na swoich paznokciach. Sam lustrzany i metaliczny efekt na paznokciach nie jest niczym nowym. Efekt lustra na paznokciach to niekwestionowany hit ostatnich miesięcy.

Kilka lat temu był to jeden z najpopularniejszych paznokciowych trendów jednak powrócił w wielkim stylu od kiedy znalazł się także w zasięgu posiadaczek paznokci hybrydowych. Efekt lustra na paznokciach uzyskuje się za pomocą pyłku który wciera się w wyschnięty lakier hybrydowy w zależności od koloru bazowego można otrzymać inny efekt lustrzanych paznokci pyłek na czarnej hybrydzie zamienia się w lustrzane srebro a np. Przeglądając internet i grupy skupione wokół ładnych paznokci zauważyłam że poszukujecie swojego ulubionego pyłku lakieru naklejki folii czegokolwiek co na paznokciach stworzy idealną taflę.