lucidscreening

Lustrzany Efekt Na Paznokciach

Marzysz o lustrzanej tafli na swoich paznokciach. Nie miałam do tego cierpliwości. Efekt lustra na paznokciach uzyskuje się za pomocą pyłku który wciera się w wyschnięty lakier hybrydowy w zależności od koloru bazowego można otrzymać inny efekt lustrzanych paznokci pyłek na czarnej hybrydzie zamienia się w lustrzane srebro a np.

Na beżowej w złoto.

Lustrzany efekt na paznokciach. Najlepszy efekt który można uzyskać daje możliwość przeglądania się w paznokciach jak w lustrze. Produkty z filmu znajdziesz w. Zobacz jak w prosty sposób krok po kroku stworzyć efekt lustra za pomocą pyłku metal glass od provocatera.

Efekt lustra na paznokciach podobał mi się od dłuższego czasu. Na osiągnięcie efektu chromu na paznokciach jest kilka sposobów. Przeglądając internet i grupy skupione wokół ładnych paznokci zauważyłam że poszukujecie swojego ulubionego pyłku lakieru naklejki folii czegokolwiek co na paznokciach stworzy idealną taflę.

Metaliczny połysk na paznokciach prezentuje się bardzo zjawiskowo. Sam lustrzany i metaliczny efekt na paznokciach nie jest niczym nowym. Jakiś czas temu mignął mi na facebook u krótki filmik gdzie lustrzane paznokcie powstawały podobnie jak efekt syrenki.

Kilka lat temu był to jeden z najpopularniejszych paznokciowych trendów jednak powrócił w wielkim stylu od kiedy znalazł się także w zasięgu posiadaczek paznokci hybrydowych. W zależności od zastosowanej metody paznokcie mogą wyglądać jak chromowane lub z metalicznym połyskiem. Efekt chromu na różnych kolorach metal manix multi chrome indigo nails madam glam chrome nails duration.

Efekt lustra na paznokciach. Próbowałam bawić się ze srebrną folią jednak pochłaniało to dużo czasu i było ciężkim zadaniem. Efekt lustra na paznokciach to niekwestionowany hit ostatnich miesięcy.