lucidscreening

Malowane Wzory Na Paznokciach

Przyszedł czas na wiosenne tutoriale dlatego dzisiaj przygotowałam dla was tutorial o który prosiliście na instagramie czyli kwiaty malowane akwarelami. Proste i szybkie wzorki na paznokcie które zrobi każdy. Malujemy paznokcie białym lakierem.

Pokaż fajne wzory na paznokciach la moda kalisz wzoy na paznokciach d g makijaz na sylwestra.

Malowane wzory na paznokciach. W dzisiejszym odcinku pokażę wam kilka prostych i szybkich wzorków na paznokcie hybrydowe które zrobi każdy. Sesja zbliża się wielkimi krokami więc akcent galowy może zagościć też na naszych paznokciach. Dostałam od was mnóstwo.

Wzorki na paznokciach to przeurocza rzecz prawda. Oto moja dzisiejsza propozycja. Malowane paznokcie malowane kwiaty krok po kroku witraże malowane kolorowym żelem naturalki malowane z kwiatkami cyrkoniowymi.

Paznokcie malowane paznokcie malowane. Uwielbiam je również dlatego że łączą się z moją ogromną pasją rysunkiem i malarstwem. Malowanie paznokci w ten sposób jest dla mnie bardzo ciekawym doświadczeniem ponieważ lakiery zachowują się zupełnie inaczej niż zwykłe farby wodne i tym samym technika malowania jest również inna.

Słowem wstępu jak już wyżej wspomniałam te kwiaty na paznokciach zmalowałam naprawdę wieki temu. Dlatego warto być ze mną na instagramie bo tam zdobienia pojawiają się częściej i bardziej na bieżąco kwiaty malowałam farbkami z transmisją na żywo na instagramie u marty z indigo dlatego też nie będzie krok po kroku ale warto poczytać moje przemyślenia i pooglądać. Niedziela 25 stycznia 2015.