lucidscreening

Malowanie Paznokci Hybrydą

Sprawdź krok po kroku jakie to proste i ciesz się pięknymi i długimi paznokciami. Dziś specjalny odcinek o poprawnym malowaniu hybrydą w którym. 15 minut w razie potrzeby pozostawiamy na dłużej.

Dziś zapraszam na film w którym pokażę wam jak prawidłowo wykonać manicure hybrydowy krok po kroku i jak malować pod skórki.

Malowanie paznokci hybrydą. To możliwe dzięki produktom semilac semi hardi. Manicure hybrydowy zdawał się być idealną odpowiedzią na mój brak czasu i chęć posiadania idealnych paznokci w pewnym momencie moje tempo życia sprawiło że nie byłam w stanie zmieniać koloru co 4 dni a malowanie paznokci późnym wieczorem skutkowało wzorkami odbitymi od kołdry czy innymi odgniotkami które wkurzały mnie niesamowicie. Okazało się że po prostu moich paznokci się nie trzymają i nie ma sensu ich na siłę męczyć ścieraniem ani stosować dodatkowych odtłuszczających preparatów.

W filmie opisuję moją technikę malowania którą wypracowałam lata temu i. Zaczynamy od lekkiego spiłowania warstwy nawierzchniowej paznokcia pokrytego hybrydą. Lakierowanie paznokci na pierwszy rzut oka malowanie paznokci jest proste ale wiele osób ma z tym problem.

Dowiecie się też na co należy. Mój pierwszy raz hybrydy dla początkujących zuboska. Opowiadam o serii lakierów hybrydowych marki kabos która zainspirowała mnie do dzisie.

Następnie moczymy wacik w płynie do usuwania hybrydy przykładamy do całej płytki paznokcia i owijamy folią aluminiową. Przedłużanie paznokci dzięki hybrydzie. Moja technika perfekcyjnego malowania paznokci duration.

Też myślałam że coś źle robię że być może trzeba mieć na nie odpowiedni sposób nakładania. Jak zdjąć hybrydę z paznokci.