lucidscreening

Manicure Na Wielkanoc

D w towarzystwie pisanek są słodkim zestawem na wielkanoc 3 wykombinowałam to tak żeby. Błyskawicznie znikało z talerzy więc znaczy to tylk. Golden rose vitamin booster jako baza avon nailwear pro loving lavender.

Jeśli spodobał ci się filmik zapraszam do kliknięcia łapki w górę i dodania komentarza.

Manicure na wielkanoc. Które robiłam na święta wielkanocne. Do wykonania wielkanocnego manicure użyłam lakierów inglot żółty 722 miętowy 969 oraz biały 38 blog. Kto się oprze temu uroczemu króliczkowi i kurczaczkowi na moich paznokciach wielkanocnych.

Zobacz więcej pomysłów na temat manicure paznokcie i ładne paznokcie. Discover and save your own pins on pinterest. Wielkanocny manicure easter manicure ladyaggu witajcie kochani.

23 mar 2018 odkryj należącą do użytkownika neonail tablicę easter nails inspirations manicure na wielkanoc którą obserwuje na pintereście 3451 osób. Witajcie wieczorową porą jeszcze dziś chcę wam pokazać jak wyglądają obecnie moje pazurki czyli wielkanocny manicure. 23 mar 2018 odkryj należącą do użytkownika neonail tablicę easter 2018 nails inspirations inspiracje na wielkanocny manicure którą obserwują na pintereście 3194 osoby.

Zapraszam również na instagram i do subskrybowania mojego kanału. 2017 02 24 this pin was discovered by pysiaczek2244. Zobacz więcej pomysłów na temat paznokcie manicure i ładne paznokcie.

święta za pasem z tego powodu postanowiłam zrobić wielkanocne zdobienie paznokci dawno nie pokazywałam wam moich hybrydowych zmagań więc i oto jestem oprócz kilku zdjęć zapraszam na video tutorial.