lucidscreening

Modne Kolory Paznokci 2020 Lato

Paznokcie na lato 2020. Hit wiosenno letnich wybiegów i zupełna nowość w manicure transparentne tipsy lub po prostu paznokcie pomalowane jedynie bazą lub top coatem i oszczędnie ozdobione wzorami. Piękne kolory i wzory podkręcają wakacyjne stylizacje wyglądają oryginalnie i poprawiają humor.

Oczywiście za pomocą kontrastującego pedicure oraz manicure.

Modne kolory paznokci 2020 lato. Hybrydowe ombre tytanowe żelowe nowe modne wzory. Wybierzmy więc kolory które pięknie akcentują opaloną skórę takie jak biel pomarańcz czy żółć. Paznokcie na lato 2020.

Podpowiadamy jakie wzory na paznokciach są modne latem 2020. Chabrowe paznokcie hybrydowe 2020. Pastelowe brokatowe a może ombre.

Oto modne paznokcie na 2020 uwierzcie piękniejszych nie da się już mieć. W jaki sposób możemy ją podkreślić. Najprostszą wersją tego trendu jest pomalowanie paznokci bezbarwnym lakierem a następnie tym z dużymi brokatowymi drobinami na rynku kupisz lakiery z brokatem w kształcie.

Modne kolory na wiosnę i lato 2020 na te barwy postaw w tym sezonie. Inspirujemy pięknymi wzorami na paznokcie 2020 oraz kolory na paznokcie 2020 w galerii zdjęć paznokci. Chabrowe paznokcie hybrydowe to idealna propozycja na 2020 rok.

Paznokcie u stóp na lato 2020 trendy kolory wzory. Inspirujemy i zachęcamy do zrobienia wiosennego manicure. Popularność zyskiwać będzie manicure tytanowy wykonywany za pomocą specjalnego pudru gwarantującego efekt równie trwały jak ten uzyskiwany za pomocą lampy led czy uv.

Lato to nie tylko wypoczynek ale i przepiękna opalenizna. Latem wiele kobiet pragnie zaszaleć z paznokciami. Jakie modne paznokcie na lato wybrać.