lucidscreening

Modne Kolory Paznokci Na Jesień 2019

Najmodniejsze kolory na sezon jesień zima 2019 2020 w niczym nie pokrywają się z tymi które wszystkie kampanie reklamowe proponowały chociażby w zeszłym sezonie. Pokrywa skórzane bomberki tiulowe sukienki z prześwitami oraz lakierowane płaszcze i peleryny. Paznokcie na jesień wielu osobom kojarzą się głównie w ciemnymi barwami tak jak i jesień jako pora roku dla wielu ma barwę brązu i ciemnej zieleni.

O tej porze roku odstawiamy delikatny nude manicure.

Modne kolory paznokci na jesień 2019. Jesień zbliża się do nas wielkimi krokami a wraz z nią całkowicie nowe trendy w stylizacji paznokci. Cieszy nas fakt że najbardziej liczyć się pomysłowość im bardziej ekstrawagancko tym lepiej miłośniczki czerwieni i czerni których zawsze pełno było w jesiennych kolekcjach mogą być rozczarowane próżno szukać ich na wybiegach. Obok paznokci zatopionych w odcieniach bordo przyozdobionych elementami 3d i transparentnych jelly nails najmodniejszym trendem w manicure na jesień i zimę 2019 2020 jest elegancki minimalizm u większości modelek na wybiegach można było zaobserwować krótkie paznokcie o naturalnym kształcie z delikatnymi akcentami czarnym koralikiem złotym półksiężycem oraz przyprószone.

Projektanci nie są jednoznaczni co do najmodniejszego koloru paznokci na jesień 2019 ale mocnym kandydatem do tego tytułu są beże i brązy czyli odcienie ziemi. Po letnim szaleństwie manicure na. Paznokcie 2019 lato jesień.

Znaczącą zmianę w jesiennej kolorystyce widać przede wszystkim w modzie. Modne kolory paznokci na jesień 2019. Najmodniejsze odcienie paznokci w tym sezonie kolory ziemi.

Skoro projektanci karmią nas zupełnie nowymi wizjami. Pomysły na najmodniejsze paznokcie na jesień 2019. Pomysły na idealny manicure na jesień 2019.

Sezon jesień zima 2019 2020 będzie dość zaskakujący przynajmniej jeśli chodzi o trendy w manicure. Wystarczy zrobić hybrydy w odcieniach które poprawią nasz nastrój w końcu pielęgnacja paznokci to czysta przyjemność. Kolory na sezon jesień zima 2019 20 brunatna czerwień pyszna czerwień o brunatnym zabarwieniu przypominająca bordo z kroplą brązu ponownie powraca na światowe wybiegi.

Jesień nas niestety nie rozpieszcza ale mamy prostą receptę która choć trochę poprawi nasze humory i wprowadzi odrobinę koloru do szarej codzienności. Latem mamy więcej ochoty na odrobinę szaleństwa i dlatego wtedy odważniej malujemy i przedłużamy paznokcie. To idealny moment na powrót do bardziej stonowanych barw które zestawimy z zupełnie innymi wzorami niż w przypadku letniego manicure.

To jednak nie oznacza że nasze pazurki muszą.