lucidscreening

Modne Kolory Paznokci Na Jesien 2018

Prócz klasycznego naturalnego beżu modne będą również cieliste odcienie różu i szarości a także paznokcie w kolorze taupe czy greige szary beż. Nieważne czy lubisz mocne kolory bądź połyskujące zdobienia czy raczej. Modne paznokcie na wiosnę i lato 2018.

Pamiętajcie że to nie wszystkie kolory zimy.

Modne kolory paznokci na jesien 2018. Jakie kolory paznokci będą najbardziej popularne. Przedstawiamy najnowsze trendy w manicure na jesień 2018. Nadchodząca jesień zdecydowanie należy do odcieni nude które będziemy odmieniać przez wszystkie możliwe przypadki.

Zobacz koniecznie jaki manicure będzie hitem nadchodzącego sezonie. Bardzo modne są również zwierzęce printy w szczególności widoczne są motywy wężowe. Oto modne paznokcie na jesień 2018 które będą najlepszym dopełnieniem tak jesiennego jak i zimowego outfitu.

Co będzie modne w nadchodzącym sezonie. W tym sezonie króluje czerwień róż granat niebieski metaliczne odcienie srebra oraz złota i kolory ziemi. Esy floresy gwiazdy brokat i odcienie jaskrawego oranżu.

Modne paznokcie na jesień 2018. Jak widzicie najmodniejsze kolory na jesień zima 2018 2019 to. Poniżej nasze propozycje manicure na jesień 2018.

Chociaż za oknem nadal panują wysokie temperatury i mogłoby się wydawać że do jesieni jest jeszcze sporo czasu to nadchodzi ona nieubłaganie. Nie jest to jeden z wiodących trendów ale czarny nadal będzie modny. Zapomnijcie o klasycznej czerwieni w 2018 roku będą królować te kolory paznokci.

Na czasie będą naturalne i krótkie paznokcie. Mocny fiolet głęboki niebieski beż czerwień i odcień oliwki. Podsumowanie najmodniejsze kolory.

Czarne paznokcie manicure na jesień 2018. Niczym gwiazdy rocka malujemy paznokcie na czarno i nosimy je w wersji. Jakie kolory paznokci będą modne w tym sezonie.

Jak wyglądają najmodniejsze paznokcie na jesień 2018. Projektanci radzą nam zaprzyjaźnić się też z czarnym lakierem do paznokci a manicurzyści na instagramie eksperymentują z naklejkami i napisami. Już za chwilę porzucimy letnie stylizacje paznokci na rzecz jesiennych.

Ranking lakierów hybrydowych 2018 czekamy jeszcze na jesienne nowinki.