lucidscreening

Modne Kolory Paznokci Na Stopach

Odpowiadamy na te i wiele innych pytań. Każdy kolor na stopach ładnie wygląda jeśli tylko stopy są zadbane paznokcie ładnie przycięte i starannie pomalowane. Miłośniczki lakierów do paznokci najczęściej skupiają się na zabiegach manicure szczególnie łatwo więc zapomnieć o paznokciach u nóg szczególnie w okresie jesienno zimowym.

Ja uwielbiam kolorowe paznokcie w odcieniach różowych fuksji czerwieni i bordo.

Modne kolory paznokci na stopach. Najprostszą wersją tego trendu jest pomalowanie paznokci bezbarwnym lakierem a następnie tym z dużymi brokatowymi drobinami na rynku kupisz lakiery z brokatem w kształcie. Dowiedz się jakie wzory i kolory lakierów do paznokci będą modne w tym sezonie. Choć moim najlepszym pomysłem na hit tego sezonu jest biel na dłoniach i do tego kolory fluo na stopach.

Najgorętsze trendy prosto ze światowych wybiegów. Cekiny brokat i szeroko pojęty przepych odchodzi do lamusa. Ale to zestaw tylko dla odważnych które nie boją się eksperymentować z modą.

Modne są praktycznie wszystkie kształty i długości paznokci a także szeroka paleta barw zarówno tych wyrazistych jak i bardziej stonowanych. żeby nasze stopy również dobrze wyglądały warto pomyśleć o ciepłych miesiącach wiosennych i letnich decydując się na modne wzory na paznokcie u nóg. Pedicure na wiosnę 2019.

Na niebiesko zielono żółto itp ale na innych stopach nawet takie ekstremalne kolory mi się podobają. Kolorem który jest najmodniejszy tej zimy jest z pewnością złoty. Stawiamy na naturalność i żywe kolory.

Sprawdź jak wykonać najmodniejszy manicure. Modne kolory paznokci na zimę 2018. Sama nie maluję np.

Trend bazujący na wszystkich paznokciach o tym samym odcieniu i jednym lub kilku który został pomalowany inaczej w 2019 roku nie jest najlepszym pomysłem. Możemy nim pokryć całą płytkę lub użyć jako element zdobienia. Hit wiosenno letnich wybiegów i zupełna nowość w manicure transparentne tipsy lub po prostu paznokcie pomalowane jedynie bazą lub top coatem i oszczędnie ozdobione wzorami.

Jakie kolory paznokci będą modne w tym sezonie. Ten sezon jest pełen rozmaitości i zdecydowanie zachęca do eksperymentowania. O kosmetykach porozmawiaj na forum.