lucidscreening

Modne Kolory Paznokci Na Stopach

Choć moim najlepszym pomysłem na hit tego sezonu jest biel na dłoniach i do tego kolory fluo na stopach. Jakie kolory paznokci będą modne w tym sezonie. Trend bazujący na wszystkich paznokciach o tym samym odcieniu i jednym lub kilku który został pomalowany inaczej w 2019 roku nie jest najlepszym pomysłem.

Modne są praktycznie wszystkie kształty i długości paznokci a także szeroka paleta barw zarówno tych wyrazistych jak i bardziej stonowanych.

Modne kolory paznokci na stopach. Stawiamy na naturalność i żywe kolory. Sama nie maluję np. Pedicure na wiosnę 2019.

Sprawdź jak wykonać najmodniejszy manicure. Kolorem który jest najmodniejszy tej zimy jest z pewnością złoty. Każdy kolor na stopach ładnie wygląda jeśli tylko stopy są zadbane paznokcie ładnie przycięte i starannie pomalowane.

O kosmetykach porozmawiaj na forum. żeby nasze stopy również dobrze wyglądały warto pomyśleć o ciepłych miesiącach wiosennych i letnich decydując się na modne wzory na paznokcie u nóg. Miłośniczki lakierów do paznokci najczęściej skupiają się na zabiegach manicure szczególnie łatwo więc zapomnieć o paznokciach u nóg szczególnie w okresie jesienno zimowym.

Modne kolory paznokci na zimę 2018. Na niebiesko zielono żółto itp ale na innych stopach nawet takie ekstremalne kolory mi się podobają. Ale to zestaw tylko dla odważnych które nie boją się eksperymentować z modą.

Dowiedz się jakie wzory i kolory lakierów do paznokci będą modne w tym sezonie. Ja uwielbiam kolorowe paznokcie w odcieniach różowych fuksji czerwieni i bordo. Najprostszą wersją tego trendu jest pomalowanie paznokci bezbarwnym lakierem a następnie tym z dużymi brokatowymi drobinami na rynku kupisz lakiery z brokatem w kształcie.

Najgorętsze trendy prosto ze światowych wybiegów. Cekiny brokat i szeroko pojęty przepych odchodzi do lamusa. Odpowiadamy na te i wiele innych pytań.

Ten sezon jest pełen rozmaitości i zdecydowanie zachęca do eksperymentowania. Hit wiosenno letnich wybiegów i zupełna nowość w manicure transparentne tipsy lub po prostu paznokcie pomalowane jedynie bazą lub top coatem i oszczędnie ozdobione wzorami. Możemy nim pokryć całą płytkę lub użyć jako element zdobienia.