lucidscreening

Modne Kolory Paznokci Na Wiosne 2019

04 02 20 klasycznie ciemne brązy kolory spadających liści butelkowa zieleń z odrobiną niebieskiego. Paznokciowe trendy na wiosnę 2019. Na pokazach emporio armani i giorgio armani królowały paznokcie z metalicznym połyskiem które są hitem od kilku sezonów.

Jasne kolory przełamać można też klasyką kolorów.

Modne kolory paznokci na wiosne 2019. Cekiny brokat i szeroko pojęty przepych odchodzi do lamusa. Modne stylizacje paznokci na bal karnawałowy. Trend bazujący na wszystkich paznokciach o tym samym odcieniu i jednym lub kilku który został pomalowany inaczej w 2019 roku nie jest najlepszym pomysłem.

Różowe paznokcie to ponadczasowy trend ponieważ w każdym sezonie występuje pod inną postacią. Pomimo oznak wiosny na paznokciach pojawia się czerń zarówno w błysku jak i macie jednak bez przesadnych zdobień. W tym roku oprócz klasycznych dziewczęcych odcieni na wybiegach i instagramie są lansowane neony pastelowy gradient i różowe wzory najczęściej kwiaty lub geometryczne akcenty.

Stawiamy na naturalność i żywe kolory. Ciemne czy jasne kolory jakie dekoracje. Stylizacja taka pasuje do każdego typu garderoby ale nie wszystkie z nas będą dobrze czuły się w tak zdecydowanym kolorze.

W przeciwieństwie do zimy kiedy modne są bardziej stonowane odcienie wiosną pomalujemy paznokcie na. Pedicure na wiosnę 2019. Co będzie modne w tym sezonie.

Jednym z proponowanych pomysłów na wykonanie takich paznokci. Najmodniejsze kolory paznokci na zimę 2018 2019 modne paznokcie na wiosnę lato 2019. Modne kolory paznokci na wiosnę lato 2019.