lucidscreening

Modne Kolory Paznokci Na Wiosne 2019

W tym roku oprócz klasycznych dziewczęcych odcieni na wybiegach i instagramie są lansowane neony pastelowy gradient i różowe wzory najczęściej kwiaty lub geometryczne akcenty. Pomimo oznak wiosny na paznokciach pojawia się czerń zarówno w błysku jak i macie jednak bez przesadnych zdobień. Cekiny brokat i szeroko pojęty przepych odchodzi do lamusa.

Co będzie modne w tym sezonie.

Modne kolory paznokci na wiosne 2019. Najmodniejsze kolory paznokci na zimę 2018 2019 modne paznokcie na wiosnę lato 2019. 04 02 20 klasycznie ciemne brązy kolory spadających liści butelkowa zieleń z odrobiną niebieskiego. Modne stylizacje paznokci na bal karnawałowy.

Stawiamy na naturalność i żywe kolory. Na pokazach emporio armani i giorgio armani królowały paznokcie z metalicznym połyskiem które są hitem od kilku sezonów. W przeciwieństwie do zimy kiedy modne są bardziej stonowane odcienie wiosną pomalujemy paznokcie na.

Jasne kolory przełamać można też klasyką kolorów. Modne kolory paznokci na wiosnę lato 2019. Pedicure na wiosnę 2019.

Jednym z proponowanych pomysłów na wykonanie takich paznokci. Różowe paznokcie to ponadczasowy trend ponieważ w każdym sezonie występuje pod inną postacią. Ciemne czy jasne kolory jakie dekoracje.

Stylizacja taka pasuje do każdego typu garderoby ale nie wszystkie z nas będą dobrze czuły się w tak zdecydowanym kolorze. Paznokciowe trendy na wiosnę 2019. Trend bazujący na wszystkich paznokciach o tym samym odcieniu i jednym lub kilku który został pomalowany inaczej w 2019 roku nie jest najlepszym pomysłem.