lucidscreening

Modne Kolory Paznokci Zima 2018

Przedstawiamy najgorętsze paznokciowe trendy na zimę 2018. Pastele zostają wyparte przez nieco bardziej wyraziste i cieplejsze barwy takie jak musztardowy stonowany żółty czy brązowo pomarańczowy. Największe domy mody które zaprezentowały swoje kolekcje na obecny sezon wybrały dla modelek ciemny manicure.

Modne paznokcie na jesień widziane oczami indigo.

Modne kolory paznokci zima 2018. Dowiedz się jakie wzory i kolory lakierów do paznokci będą modne w tym sezonie. Modny manicure jesień zima 2018 19 jesienią i zimą 2018 19 na paznokciach rządzi kolor i to pod postacią grungowej czerni klasycznej czerwieni oraz metalicznego granatu. Https bit ly 2hjxhsi odziez damska meska i dzieciec film pokazuje modny kolor paznokci jesień zima 2017 2018.

Nie powinno go zabraknąć także na paznokciach. Firma indigo przedstawiła nam 2 3 palety kolorystyczne na sezon jesień zima 2018 2019. Modne paznokcie jesień 2018 8 najważniejszych trendów.

Co w tym roku zachwyci miłośniczki pięknych paznokci i jakie stylizacje będą najmodniejsze. Chcesz zobaczyć najmodniejsze paznokcie na jesie. Kolory paznokci na lato najmodniejsze kolory lakiery zwykłe i hybrydowe.

Nadszedł grudzień a wraz z nim zima i nowe pomysły na zimowe stylizacje. Metaliczne paznokcie hit jesień zima 2018 2019 niewątpliwym hitem tego roku jest kolor fioletowy który po ogłoszeniu przez światowego giganta w dziedzinie barw instytut phantone kolorem roku 2018 opanował również świat mody. Indigo zainwestuj w świetne kosmetyki do pielęgnacji paznokci i ciała.

O kosmetykach porozmawiaj na forum. Najgorętsze trendy prosto ze światowych wybiegów. Https bit ly 2hjxhsi odziez damska meska i dzieciec film pokazuje modne paznokcie jesień zima 2018.

Dwie z nich firmowane są przez natalię siwiec oraz sarę boruc mannei. Modne kolory paznokci trendy jesień zima 2018 2019. Jak widzicie najmodniejsze kolory na jesień zima 2018 2019 to.

Bardzo modne są również zwierzęce printy w szczególności widoczne są motywy wężowe. Chcesz zobaczyć paznokcie jesień zima. Sprawdź jak wykonać najmodniejszy manicure.

Brokatowe lakiery i błyszczące pyłki nowości które pojawiły się w ofercie producentów lakierów hybrydowych to nie tylko nowe kolory ale przede. Jakie kolory są najmodniejsze w sezonie zima 2018. Mocny fiolet głęboki niebieski beż czerwień i odcień oliwki.

9 najważniejszych trendów na sezon jesień zima 2018 2019. Pamiętajcie że to nie wszystkie kolory zimy. Metaliczne kolory w odcieniu złota i srebra również będą modne.