lucidscreening

Modne Kolory Paznokci

W zeszłym roku w modzie był ultrafiolet bo to właśnie ta barwa została nazwana. Modne kolory paznokci na 2019 rok oscylują wokół wielu trendów wśród których każda z nas z łatwością znajdzie taki który przypadnie jej do gustu. Dowiedz się jakie wzory i kolory lakierów do paznokci będą modne w tym sezonie.

Hit wiosenno letnich wybiegów i zupełna nowość w manicure transparentne tipsy lub po prostu paznokcie pomalowane jedynie bazą lub top coatem i oszczędnie ozdobione wzorami.

Modne kolory paznokci. Najgorętsze trendy prosto ze światowych wybiegów. Water color łączy kilka barw atramentów które razem tworzą zwiewną kolorystykę. Jakie kolory paznokci będą modne w tym sezonie.

Modne są praktycznie wszystkie kształty i długości paznokci a także szeroka paleta barw zarówno tych wyrazistych jak i bardziej stonowanych. Modne kolory na wiosnę i lato 2020 na te barwy postaw w tym sezonie. Ten sezon jest pełen rozmaitości i zdecydowanie zachęca do eksperymentowania.

W każdym sezonie króluje inny rodzaj manicure inne zdobienia na paznokciach i przede wszystkim inne kolory lakierów. Warto więc dać się zainspirować nowymi zdobieniami czy oryginalnym łączeniem barw by wprowadzić do swojego manicure powiew trendowej świeżości. Paznokcie dla 60 latki wcale nie muszą być przewidywalne i nudne.

Najprostszą wersją tego trendu jest pomalowanie paznokci bezbarwnym lakierem a następnie tym z dużymi brokatowymi drobinami na rynku kupisz lakiery z brokatem w kształcie. Latem chętnie sięgamy po najróżniejsze kolory mogą to być lubiane i subtelne pastele mocne i intensywne neony ale też klasyczne barwy. Stylizacje nie muszą opierać się wyłącznie na nałożeniu jednego koloru i wypiłowaniu kształtu.

Modne paznokcie hybrydowe wszystkie kolory tęczy. Sprawdź jak wykonać najmodniejszy manicure. O kosmetykach porozmawiaj na forum.

Oto najciekawsze innowacyjne modne i oryginalne propozycje paznokci dla 60 latki. Ile kobiet tyle stylizacji. Taki efekt uzyskujemy dekorując paznokcie za pomocą specjalnych atramentów.

Popularność zyskiwać będzie manicure tytanowy wykonywany za pomocą specjalnego pudru gwarantującego efekt równie trwały jak ten uzyskiwany za pomocą lampy led czy uv. Trendy w pielęgnacji paznokci dopasowują się do wciąż zmieniającej się mody. Odpowiadamy na te i wiele innych pytań.