lucidscreening

Modne Lakiery Hybrydowe 2019

Jakie zdobienia i kolory wpadły wam w. Które są kolorem roku 2019. Dziś zajmiemy się trendami zdobnictwa paznokci w tym i w nadchodzącym sezonie.

Tym razem postanowiliśmy postawić na najprostsze rozwiązanie.

Modne lakiery hybrydowe 2019. Zobaczmy co się zmieniło a co pozostało takie same i na co się nastawić chcąc mieć piękne i modne paznokcie 2019 roku. Modne paznokcie w 2018 i 2019 roku utrzymane są w bogatej palecie barw i wzorów. Modne paznokcie wiosna 2019 styl wiosną na paznokciach zobaczymy sporo.

żeby twój manicure hybrydowy był zawsze na czasie musisz najpierw zadbać o kształt twoich paznokci. Oczywiście świetnym i szybkim rozwiązaniem są naklejki ale lakiery hybrydowe są trwalsze i mają o wiele więcej do zaoferowania. Modne paznokcie 2019 to przede wszystkim różnorodność technik kolorów i stylizacji.

Modne paznokcie 2019 nowy rok zawsze przynosi pewne nowości w trendach. Jakie jeszcze wzorki na paznokciach hybrydowych na wiosnę są modne. Poznaj nasze propozycje i wybierz taką wersję która spodoba ci.

Paznokcie hybrydowe 2020 modne wzory jednym z najsilniejszych trendów w manicure nadchodzącego sezonu są graficzne i malarskie wzory na paznokciach. W tym sezonie trzeba zwrócić uwagę na dwie opcje. Zastąp je odcieniami pierwszych wiosennych kwiatów.

Przy pomocy delikatnych pastelowych odcieni stworzysz modne wzory na paznokciach. To co obowiązywało latem nie sprawdzi się przy jesiennej czy zimowej aurze. To trendy wśród manicure na wiosnę 2019.

W dzisiejszym odcinku przygotowałam dla was przegląd najmodniejszych trendów manicure na jesień 2019. Długie migdałowe lub krótkie kwadratowe paznokcie. Trendy zmieniają się z roku na rok podobnie jak w przypadku ubrań czy fryzur.

Samo połączenie tych kolorów również wygląda pięknie. Odstaw w bezpieczne miejsce wszystkie ciemne lakiery hybrydowe które używałaś zimą lub jesienią.