lucidscreening

Moje Pierwsze Paznokcie Hybrydowe

Nigdy wcześniej nie miałam ani żeli ani akryli bo zawsze podobały mi się bardziej naturalne paznokcie. Józefowska21a radom 26 617. Chcesz aby twoja firma była na górze listy gabinet kosmetyczny w radom.

Inne radom gabinety kosmetyczne pokaż wszystkie.

Moje pierwsze paznokcie hybrydowe. Na moich paznokciach nawet chwalone lakiery opi nie trzymały się bez odprysków dłużej niż dwa dni. Moje pierwsze paznokcie s cover photo. Kilka tygodni temu klamka zapadła.

Otóż wyjeżdżam na obozy już dzisiaj i nie będzie mnie do 30 07. Kliknij tutaj aby odebrać sponsorowane ogłoszenie. Są to moje pierwsze lakiery hybrydowe ever.

Poniżej zamieszczam wam zdjęcia z każdego tygodnia. Lakierami hybrydowymi z a częłam interesować się przez ich trwałość. Moje pierwsze paznokcie.

A to moje pierwsze paznokcie hybrydowe. Moje pierwsze paznokcie hybrydowe hej wszystkim. La femme professionnel moje pierwsze paznokcie hybrydowe by żaneta serocka grudnia 12 2014 hybrydy la femme professionnel.

Były to moje pierwsze paznokcie hybrydowe robione w salonie kosmetycznym. Moje pierwsze paznokcie hybrydowe victoria vynn nad hybrydami myślałam już chyba od roku ale cały czas coś sprawiało że nie mogłam się na nie zdecydować w 100. O całym zestawie lampie i lakierach wiecej powiem w następnym poście nie jest idealnie ale to pierwszy raz już wiem że muszę staranniej malować paznokcie na środkowym paznokciu widać ze nie dojechałam lakierem do końca jakbym już miała kilkudniowy odrost.

Jestem bardzo zadowolona ponieważ trzymały mi się bardzo dobrze do następnej wizyty czyli trzy tygodnie. Wczoraj byłam w salonie na robieniu pazurków zaraz wytłumaczę jeszcze mój powód. Skusiłam się na lakiery hybrydowe z firmy semilac.

Moje pierwsze paznokcie hybrydowe tifton proszę o wyrozumiałość w kwestii hybryd nakładanie nie jest aż tak łatwe jak w zwykłych lakierach mam tylko jedną fotkę bo coś aparat mi się buntował. Kolor jaki wybrałam to 033 pink doll czyli bardzo neonowy koralowo różowy kolorek. 28 biały 29 szary 39 czarny.

W ulubieńcach sierpnia pokazywałam wam jak bardzo podobają mi się moje paznokcie.