lucidscreening

Moje Pierwsze Paznokcie Hybrydowe

Były to moje pierwsze paznokcie hybrydowe robione w salonie kosmetycznym. La femme professionnel moje pierwsze paznokcie hybrydowe by żaneta serocka grudnia 12 2014 hybrydy la femme professionnel. Moje pierwsze paznokcie hybrydowe hej wszystkim.

Moje pierwsze paznokcie hybrydowe tifton proszę o wyrozumiałość w kwestii hybryd nakładanie nie jest aż tak łatwe jak w zwykłych lakierach mam tylko jedną fotkę bo coś aparat mi się buntował.

Moje pierwsze paznokcie hybrydowe. Kliknij tutaj aby odebrać sponsorowane ogłoszenie. Moje pierwsze paznokcie hybrydowe victoria vynn nad hybrydami myślałam już chyba od roku ale cały czas coś sprawiało że nie mogłam się na nie zdecydować w 100. Chcesz aby twoja firma była na górze listy gabinet kosmetyczny w radom.

O całym zestawie lampie i lakierach wiecej powiem w następnym poście nie jest idealnie ale to pierwszy raz już wiem że muszę staranniej malować paznokcie na środkowym paznokciu widać ze nie dojechałam lakierem do końca jakbym już miała kilkudniowy odrost. Poniżej zamieszczam wam zdjęcia z każdego tygodnia. Na moich paznokciach nawet chwalone lakiery opi nie trzymały się bez odprysków dłużej niż dwa dni.

Kilka tygodni temu klamka zapadła. Wczoraj byłam w salonie na robieniu pazurków zaraz wytłumaczę jeszcze mój powód. Lakierami hybrydowymi z a częłam interesować się przez ich trwałość.

Otóż wyjeżdżam na obozy już dzisiaj i nie będzie mnie do 30 07. Skusiłam się na lakiery hybrydowe z firmy semilac. Inne radom gabinety kosmetyczne pokaż wszystkie.

Moje pierwsze paznokcie s cover photo. Nigdy wcześniej nie miałam ani żeli ani akryli bo zawsze podobały mi się bardziej naturalne paznokcie. 28 biały 29 szary 39 czarny.

W ulubieńcach sierpnia pokazywałam wam jak bardzo podobają mi się moje paznokcie. Jestem bardzo zadowolona ponieważ trzymały mi się bardzo dobrze do następnej wizyty czyli trzy tygodnie. A to moje pierwsze paznokcie hybrydowe.

Są to moje pierwsze lakiery hybrydowe ever. Józefowska21a radom 26 617. Kolor jaki wybrałam to 033 pink doll czyli bardzo neonowy koralowo różowy kolorek.

Moje pierwsze paznokcie.