lucidscreening

Najmodniejsze Kolory Paznokci 2020

Nie masz pomysłu na kolor manicure hybrydowego chciałabyś spróbować szalonych wzorków czy manicure żelowego. Paznokcie hybrydowe 2020 zgaszone odcienie. Przede wszystkim ciemne zgaszone czyli takie które jednoznacznie kojarzą się z jesienią bordowe śliwkowe granatowe i butelkowozielone.

Wiosną na topie będzie stylizacja jak z pokazu jeremy ego scotta czyli wzory kojarzące się z dziełami sztuki malarzy ekspresjonistów lub z nadrukami na sportowych ubraniach z lat 80.

Najmodniejsze kolory paznokci 2020. Mamy dla was inspiracje i pomysły. Odkryj kolekcję 10 wiosennych odcieni inspirowanych najgorętszymi trendami sezonu. Specjalnie dla ciebie wybieramy najmodniejsze trendy w zdobieniu paznokci.

Hit wiosenno letnich wybiegów i zupełna nowość w manicure transparentne tipsy lub po prostu paznokcie pomalowane jedynie bazą lub top coatem i oszczędnie ozdobione wzorami. Poczuj energię wiosny i spójrz na świat przez pastelowe okulary. Ale który wariant wybrać w nadchodzącym sezonie.

Połysk oraz nasycone głębokie kolory pozostają na paznokciach nawet kilka tygodni. Najmodniejsze z nich delikatny róż oraz mięta doskonale podkreślą zadbane. Zarezerwowane głównie na sezon jesień zima 2020.

Jaki kolor będzie najmodniejszy podczas nadchodzącej wiosny. Pastelowe kolory znów znajdą swoje miejsce w najgorętszych trendach w stylizacji paznokci na wiosnę 2020. Odpowiedzią na wiodące wiosenne trendy jest najnowsza kolekcja indigo z którą stworzysz najmodniejszy wiosenny manicure.

Rozszyfrujemy czym jest modny manicure japoński tytanowy czy french. Pomysły na najmodniejsze paznokcie na zimę 2020. Zobacz najmodniejsze wzory paznokci hybrydowych jak i żelowych są to najnowsze wzory paznokci żelowych hybrydowych na galeria 2020 rok są idealne na spotkanie biznesowe jak i poważną uroczystość modne kolory.

Możesz wybrać kropki kreski plamy napisy tak naprawdę decyzja należy do ciebie. Coraz większy chłód za oknem powoduje zmianę ubrań na cieplejsze i bardziej przytulne a co za tym idzie pojawiają się zupełnie nowe inspiracje na manicure powolutku odkładamy na bok kolory których używaliśmy do stylizacji paznokci na jesień zastępując je tymi kojarzonymi głównie z zimą czyli błękitami granatami bielą. Sprawdźcie które kolory i wzory manicure będą najbardziej trendy.

Najprostszą wersją tego trendu jest pomalowanie paznokci bezbarwnym lakierem a następnie tym z dużymi brokatowymi drobinami na rynku kupisz lakiery z brokatem w kształcie. W dalszej części artykułu poznamy 5 najmodniejszych kolorów do paznokci na wiosnę 2020. Odkryj w sobie duszę artystki albo poproś swoją stylistkę o to żeby dała się ponieść fantazji.

Zobacz nasz dział i wybierz najlepsze stylizacje paznokci. Think spring poznaj najmodniejsze kolory paznokci na wiosnę 2020. Jakie paznokcie będa najmodniejsze latem 2020 roku.

Naszym ulubionym jest odcień red rasperry od hi hybrid.