lucidscreening

Najmodniejsze Kolory Paznokci Lato 2020

Specjalnie dla ciebie wybieramy najmodniejsze trendy w zdobieniu paznokci. Pastelowe kolory znów znajdą swoje miejsce w najgorętszych trendach w stylizacji paznokci na wiosnę 2020. W tym okresie tam samo jak w przypadku paznokci na wakacje królują żywe i soczyste kolory.

Nie masz pomysłu na kolor manicure hybrydowego chciałabyś spróbować szalonych wzorków czy manicure żelowego.

Najmodniejsze kolory paznokci lato 2020. Najmodniejsze paznokcie u stóp na lato 2020. Pastelowe kolory znów znajdą swoje miejsce w najgorętszych trendach w stylizacji paznokci na wiosnę 2020. Sprawdźcie które kolory i wzory manicure będą najbardziej trendy.

Najprostszą wersją tego trendu jest pomalowanie paznokci bezbarwnym lakierem a następnie tym z dużymi brokatowymi drobinami na rynku kupisz lakiery z brokatem w kształcie. Jakie paznokcie będa najmodniejsze latem 2020 roku. Pastelowe kolory znów znajdą swoje miejsce w najgorętszych trendach w stylizacji paznokci na wiosnę 2020.

Najmodniejsze z nich delikatny róż oraz mięta doskonale. Mamy dla was inspiracje i pomysły. Rozszyfrujemy czym jest modny manicure japoński tytanowy czy french.

Bez znaczenia czy jesteśmy w mieście na plaży czy w parku warto korzystać ze wszelkich pozytywnych odcieni które podkreślą nasze piękno oraz uzupełnią. Zobacz nasz dział i wybierz najlepsze stylizacje paznokci. Pastelowe kolory znów znajdą swoje miejsce w najgorętszych trendach w stylizacji paznokci na wiosnę 2020.

Najmodniejsze z nich delikatny róż oraz mięta doskonale podkreślą zadbane. Popularność zyskiwać będzie manicure tytanowy wykonywany za pomocą specjalnego pudru gwarantującego efekt równie trwały jak ten uzyskiwany za pomocą lampy led czy uv. Administrator 19 maja 2020.

Sprawdź nowe trendy w manicure 2020. Paznokcie na lato wzory i kolory. Hit wiosenno letnich wybiegów i zupełna nowość w manicure transparentne tipsy lub po prostu paznokcie pomalowane jedynie bazą lub top coatem i oszczędnie ozdobione wzorami.

Modne kolory na wiosnę i lato 2020 na te barwy postaw w tym sezonie. Wśród najmodniejszych kolorów paznokci na rok 2020 roku znajdziemy zarówno paznokcie w modnym kolorze roku 2020 classic blue innych wybranych barwach kolory pastelowe wszystkie odcienie nude soczyste kolory na lato zarówno neonowe jak i metaliczne. Najmodniejsze z nich delikatny róż oraz mięta doskonale podkreślą zadbane dłonie zwolenniczki.

Najmodniejsze z nich delikatny róż oraz mięta doskonale podkreślą zadbane.