lucidscreening

Najmodniejsze Paznokcie Paznokcie Matowe 2020

Pomysły na najmodniejsze paznokcie na zimę 2020. Najmodniejsze paznokcie u stóp na lato 2020. W kolekcjach marek wibo i hi.

Tak zwany francuski manicure zyskuje w nowym sezonie zupełnie inne oblicze.

Najmodniejsze paznokcie paznokcie matowe 2020. Modne paznokcie 2020 to przede wszystkim te pomalowane jasnymi pastelowymi lakierami różowym błękitnym i wrzosowym. Paznokcie na wiosnę 2020. To właśnie tutaj pod tym hasztagiem znajdziemy prawie 600 tys.

Lato to pora roku którą kojarzymy z wypoczynkiem piękną pogodą oraz spędzaniem czasu na świeżym powietrzu. Zamiast charakterystycznego białego półksiężyca końcówki płytek malować będziemy za pomocą kolorowych lakierów najlepiej innego odcienia na każdym paznokciu resztę. Matowe paznokcie coś więcej niż tylko miła odmiana.

My jesteśmy miłośniczkami wszystkich brokatowych wersji delikatnych kolorów znajdziecie je m in. Paznokcie hybrydowe 2020 błyszczące. Nowe wzory powroty w wielkim stylu i tryumf.

Modnym i efektownym manicure w 2020 roku są tzw. Paznokcie u stóp na lato 2020 pomysły i inspiracje. Hanna kowalska 2020 01 10 08 37 19 0100 opublikowano 10 01 2020.

Paznokcie w 2020 roku transparentny luz. Wystarczy zajrzeć na instagrama z którego wiele osób z całego świata czerpie modowe inspiracje. W nadchodzącym sezonie nie zapomnij też o klasycznych czerwieniach i bezpiecznych odcieniach nude.

Administrator 19 maja 2020. Podczas każdej z tych czynności towarzyszą nam odkryte stopy w końcu mogą zażyć. Tegoroczne trendy spodobają się zarówno zwolenniczkom ekstrawagancji jak i tym ceniącym sobie minimalizm.

Coraz większy chłód za oknem powoduje zmianę ubrań na cieplejsze i bardziej przytulne a co za tym idzie pojawiają się zupełnie nowe inspiracje na manicure powolutku odkładamy na bok kolory których używaliśmy do stylizacji paznokci na jesień zastępując je tymi kojarzonymi głównie z zimą czyli błękitami granatami bielą. Przez ostatnie miesiące nosiłyśmy go na ubraniach w panterkę imitację skóry węża czy w zebrę. W tym sezonie niezwykle ważne jest wykończenie do lamusa odchodzą matowe lakiery a na ich miejsce wkraczają wszystkie te które mają w sobie błyszczące drobinki.

Ciekawym trendem wśród modnych paznokci na 2020 rok są łączenia transparentnych elementów z delikatnymi zdobieniami wystarczy że pokryjesz płytki klasycznym top coatem lub bezbarwnym lakierem a na wierzchu nałożysz odrobinę brokatu albo wykonasz kropki lub kreski kolorowym lakierem. Najmodniejsze są te przypominające skorupę żółwia. Przenosimy go również na paznokcie.

Jeśli jesteś miłośniczką klasyki postaw na dobrze wszystkim znany french manicure ale w nieco odmienionej bo kolorowej wersji. Trend na wzory zwierzęce trwa. Paznokcie zima 2020 dla miłośniczek zwierzęcych wzorów.

Modne paznokcie wiosna 2020 nowe wydanie french manicure popularny w latach 90.