lucidscreening

Najmodniejsze Paznokcie Paznokcie Matowe 2020

Modnym i efektownym manicure w 2020 roku są tzw. Paznokcie na wiosnę 2020. Nowe wzory powroty w wielkim stylu i tryumf.

Coraz większy chłód za oknem powoduje zmianę ubrań na cieplejsze i bardziej przytulne a co za tym idzie pojawiają się zupełnie nowe inspiracje na manicure powolutku odkładamy na bok kolory których używaliśmy do stylizacji paznokci na jesień zastępując je tymi kojarzonymi głównie z zimą czyli błękitami granatami bielą.

Najmodniejsze paznokcie paznokcie matowe 2020. Jeśli jesteś miłośniczką klasyki postaw na dobrze wszystkim znany french manicure ale w nieco odmienionej bo kolorowej wersji. Tak zwany francuski manicure zyskuje w nowym sezonie zupełnie inne oblicze. Przenosimy go również na paznokcie.

Paznokcie zima 2020 dla miłośniczek zwierzęcych wzorów. Najmodniejsze są te przypominające skorupę żółwia. Lato to pora roku którą kojarzymy z wypoczynkiem piękną pogodą oraz spędzaniem czasu na świeżym powietrzu.

Wystarczy zajrzeć na instagrama z którego wiele osób z całego świata czerpie modowe inspiracje. Tegoroczne trendy spodobają się zarówno zwolenniczkom ekstrawagancji jak i tym ceniącym sobie minimalizm. Paznokcie w 2020 roku transparentny luz.

Modne paznokcie wiosna 2020 nowe wydanie french manicure popularny w latach 90. Pomysły na najmodniejsze paznokcie na zimę 2020. My jesteśmy miłośniczkami wszystkich brokatowych wersji delikatnych kolorów znajdziecie je m in.

W kolekcjach marek wibo i hi. Administrator 19 maja 2020. To właśnie tutaj pod tym hasztagiem znajdziemy prawie 600 tys.

Trend na wzory zwierzęce trwa. W tym sezonie niezwykle ważne jest wykończenie do lamusa odchodzą matowe lakiery a na ich miejsce wkraczają wszystkie te które mają w sobie błyszczące drobinki. Przez ostatnie miesiące nosiłyśmy go na ubraniach w panterkę imitację skóry węża czy w zebrę.

Podczas każdej z tych czynności towarzyszą nam odkryte stopy w końcu mogą zażyć. Paznokcie u stóp na lato 2020 pomysły i inspiracje. W nadchodzącym sezonie nie zapomnij też o klasycznych czerwieniach i bezpiecznych odcieniach nude.

Paznokcie hybrydowe 2020 błyszczące. Ciekawym trendem wśród modnych paznokci na 2020 rok są łączenia transparentnych elementów z delikatnymi zdobieniami wystarczy że pokryjesz płytki klasycznym top coatem lub bezbarwnym lakierem a na wierzchu nałożysz odrobinę brokatu albo wykonasz kropki lub kreski kolorowym lakierem. Modne paznokcie 2020 to przede wszystkim te pomalowane jasnymi pastelowymi lakierami różowym błękitnym i wrzosowym.

Matowe paznokcie coś więcej niż tylko miła odmiana. Zamiast charakterystycznego białego półksiężyca końcówki płytek malować będziemy za pomocą kolorowych lakierów najlepiej innego odcienia na każdym paznokciu resztę. Najmodniejsze paznokcie u stóp na lato 2020.

Hanna kowalska 2020 01 10 08 37 19 0100 opublikowano 10 01 2020.