lucidscreening

Najnowsze Trendy Paznokci 2020

Zobacz nasz dział i wybierz najlepsze stylizacje paznokci. Specjalnie dla ciebie wybieramy najmodniejsze trendy w zdobieniu paznokci. Wygląda taki manicure na długie paznokcie z napisami bardzo stylowe i piękne szczególnie jeśli odebrać piękny styl i rozmiar czcionki napisy a także i wystrój folią lub kamifubuki że da.

Które wyróżniają się formą lub pokazują nowe.

Najnowsze trendy paznokci 2020. Ciekawym trendem wśród modnych paznokci na 2020 rok są łączenia transparentnych elementów z delikatnymi zdobieniami wystarczy że pokryjesz płytki klasycznym top coatem lub bezbarwnym lakierem a na wierzchu nałożysz odrobinę brokatu albo wykonasz kropki lub kreski kolorowym lakierem. Polega na zdobieniu paznokci nadając im nie tylko kształt i barwę ale i trójwymiarową formę kryształów. Zobacz galerię 31 zdjęć modne wzory o kolory paznokci.

Poznaj modne wzorki na paznokcie lato 2020. Podobnie jak wzorki na paznokcie z motywem wężowej lub krokodylej skóry. Materiały prasowe manicure na 2020 rok.

Umówmy się jednak nie jest to moda dla każdego. Paznokcie zima 2020 najnowsze trendy francuski manicure na kilka sposobów. Oto pięć naszych typów.

Nie masz pomysłu na kolor manicure hybrydowego chciałabyś spróbować szalonych wzorków czy manicure żelowego. Tej zimy powraca gorący trend sprzed kilku sezonów czyli french manicure ale w kolorowej wersji. Tworzy się je za pomocą połączeń kolorystycznych specjalnych lakierów hybrydowych sproszkowanych minerałów i płatków złota.

Nowe wzory powroty w wielkim stylu i tryumf ponadczasowej klasyki zobacz jakie będą najgorętsze trendy w stylizacji paznokci 2020. Jeśli jesteś miłośniczką modnego manicure koniecznie musisz poznać trendy na paznokcie wiosna 2020 ten sezon przynosi nieco świeżości i nietuzinkowych rozwiązań ale modne paznokcie wyróżniają się przede wszystkim pięknymi kolorami oraz zdobieniami. Neonowy manicure to bezkonkurencyjny hit na letni manicure.

Trendy w zdobieniu przedłużaniu i pielęgnacji paznokci jak widzisz modne paznokcie na wiosnę 2020 to szeroki wybór propozycji zarówno dla minimalistek jak i dziewczyn dla których za dużo to nigdy w sam raz. Rozszyfrujemy czym jest modny manicure japoński tytanowy czy french. Paznokcie w 2020 roku transparentny luz.

Wśród niezwykłych ale takie ciekawe wzory długich paznokci 2019 2020 roku można spotkać różne napisy słowa i litery jako paznokci. Przejrzałyśmy instagram i wybrałyśmy najgorętsze trendy w paznokciach na 2020 rok. Takiego paznokcie rzucają się w oczy i nie zawsze sprawdzą się w miejscu pracy.

Koronkowe lub mleczne paznokcie to kolejny hot trend w zdobieniu paznokci który opisujemy i pokazujemy galerie zdjęć.